Автобус ОДЕСА-ЗАПОРІЖЖЯ

через Коблеве, Миколаїв, Херсон, Нову Каховку, Каховку, Горностаївку, Велику Лепетиху, Кам’янка-Дніпровську, Енергодар, Дніпрорудне, Василівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:30 (через день) Одеса АС «Привокзальна» Одеська область A
17:40 (через день) Одеса АС «Старосінна» Одеська область
18:15 Одеса АВ Одеська область
19:25 Коблеве АС Миколаївська область
21:10 Миколаїв АВ Миколаївська область B
22:50 Херсон АВ Херсонська область C
00:35 Нова Каховка АС Херсонська область D
01:00 Каховка АС Херсонська область E
01:50 Горностаївка АС Херсонська область
02:27 Велика Лепетиха АС Херсонська область F
03:45 Кам’янка-Дніпровська АС Запорізька область
04:20 Енергодар АС Запорізька область G
05:10 Дніпрорудне АС Запорізька область H
05:50 Василівка АС Запорізька область I
06:50 Запоріжжя АВ Запорізька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, Volvo.
Протяжність складає 590 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЗАПОРІЖЖЯ-ОДЕСА

Автобус Одеса-Запоріжжя з’єднує чотири південні обласні центри країни - місто Одесу із містом Запоріжжя через міста Миколаїв та Херсон. Маршрут автобуса проходить територією Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Відстань між Одесою та Запоріжжям становить близько 600 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Миколаїв, Херсон, Нова Каховка, Каховка, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар. Повна тривалість поїздки складе понад 13 годин. В Одесі автобус відправляється через день від АС «Привокзальна» та АС «Старосінна» і щоденно від міжнародного автовокзалу увечері, у Запоріжжі - прибуває наступного ранку на центральний автовокзал.





Скориставшись автобусом Одеса-Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Одеси - Одеса-Коблеве, Одеса-Миколаїв, Одеса-Херсон, Одеса-Нова Каховка, Одеса-Каховка, Одеса-Горностаївка, Одеса-Велика Лепетиха, Одеса-Кам’янка-Дніпровська, Одеса-Енергодар, Одеса-Дніпрорудне, Одеса-Василівка, Одеса-Запоріжжя;
із Коблевого - Коблеве-Миколаїв, Коблеве-Херсон, Коблеве-Нова Каховка, Коблеве-Каховка, Коблеве-Горностаївка, Коблеве-Велика Лепетиха, Коблеве-Кам’янка-Дніпровська, Коблеве-Енергодар, Коблеве-Дніпрорудне, Коблеве-Василівка, Коблеве-Запоріжжя;
із Миколаєва - Миколаїв-Херсон, Миколаїв-Нова Каховка, Миколаїв-Каховка, Миколаїв-Горностаївка, Миколаїв-Велика Лепетиха, Миколаїв-Кам’янка-Дніпровська, Миколаїв-Енергодар, Миколаїв-Дніпрорудне, Миколаїв-Василівка, Миколаїв-Запоріжжя;
із Херсона - Херсон-Нова Каховка, Херсон-Каховка, Херсон-Горностаївка, Херсон-Велика Лепетиха, Херсон-Кам’янка-Дніпровська, Херсон-Енергодар, Херсон-Дніпрорудне, Херсон-Василівка, Херсон-Запоріжжя;
із Нової Каховки - Нова Каховка-Каховка, Нова Каховка-Горностаївка, Нова Каховка-Велика Лепетиха, Нова Каховка-Кам’янка-Дніпровська, Нова Каховка-Енергодар, Нова Каховка-Дніпрорудне, Нова Каховка-Василівка, Нова Каховка-Запоріжжя;
із Великої Лепетихи - Велика Лепетиха-Кам’янка-Дніпровська, Велика Лепетиха-Енергодар, Велика Лепетиха-Дніпрорудне, Велика Лепетиха-Василівка, Велика Лепетиха-Запоріжжя.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Одеси, Миколаєва, Херсона, Нової Каховки, Великої Лепетихи та Запоріжжя.


2015-2020