Автобус СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА-ОДЕСА

через Петропавлівку, Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінну, Лиман, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Казанку, Новий Буг, Баштанку, Миколаїв


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:30 Станиця Луганська АС Луганська область A
10:50 Петропавлівка Луганська область
11:35 Щастя Луганська область
12:10 Новоайдар Луганська область
13:00 Сєвєродонецьк АС Луганська область B
13:20 Рубіжне З/В Луганська область C
14:20 Кремінна Луганська область
14:35 Лиман АС Донецька область
14:50 Слов’янськ Донецька область D
15:20 Ізюм АС Харківська область E
16:30 Чугуїв АС Харківська область
17:00 Харків АС-6 Харківська область
17:30 Харків АВ Харківська область F
18:30 Харків АС Привокзальна Харківська область
22:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область G
00:00 Кривий Ріг АВ Дніпропетровська область H
00:35 Казанка Миколаївська область
01:00 Новий Буг Миколаївська область
01:40 Баштанка Миколаївська область
03:30 Миколаїв АВ Миколаївська область I
05:45 Одеса АВ Привоз Одеська область
05:50 Одеса АС Привокзальна Одеська область
06:05 Одеса АС Старосінна Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: VanHool.
Протяжність складає 1100 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ОДЕСА-СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА

Автобус Станиця Луганська-Одеса з’єднує населені пункти Луганщини із найбільшими містами країни - Харковом, Дніпром, Кривим Рогом, Миколаєвом та Одесою. Маршрут автобуса проходить територією шістьох областей: Луганською, Донецькою, Харківською, Дніпропетровською, Миколаївською та Одеською. Відстань між Станицею Луганською та Одесою становить понад 1000 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Станиця Луганська-Одеса: Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Лиман, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Казанка, Новий Буг, Баштанка та Миколаїв. Повна тривалість поїздки складе 20,5 годин.





Скориставшись автобусом Станиця Луганська-Одеса, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Станиці Луганської - Станиця Луганська-Щастя, Станиця Луганська-Новоайдар, Станиця Луганська-Сєвєродонецьк, Станиця Луганська-Рубіжне, Станиця Луганська-Кремінна, Станиця Луганська-Лиман, Станиця Луганська-Слов’янськ, Станиця Луганська-Ізюм, Станиця Луганська-Чугуїв, Станиця Луганська-Харків, Станиця Луганська-Дніпро, Станиця Луганська-Кривий Ріг, Станиця Луганська-Казанка, Станиця Луганська-Новий Буг, Станиця Луганська-Баштанка, Станиця Луганська-Миколаїв, Станиця Луганська-Одеса;
із Щастя - Щастя-Новоайдар, Щастя-Сєвєродонецьк, Щастя-Рубіжне, Щастя-Кремінна, Щастя-Лиман, Щастя-Слов’янськ, Щастя-Ізюм, Щастя-Чугуїв, Щастя-Харків, Щастя-Дніпро, Щастя-Кривий Ріг, Щастя-Казанка, Щастя-Новий Буг, Щастя-Баштанка, Щастя-Миколаїв, Щастя-Одеса;
із Сєвєродонецька - Сєвєродонецьк-Рубіжне, Сєвєродонецьк-Кремінна, Сєвєродонецьк-Лиман, Сєвєродонецьк-Слов’янськ, Сєвєродонецьк-Ізюм, Сєвєродонецьк-Чугуїв, Сєвєродонецьк-Харків, Сєвєродонецьк-Дніпро, Сєвєродонецьк-Кривий Ріг, Сєвєродонецьк-Казанка, Сєвєродонецьк-Новий Буг, Сєвєродонецьк-Баштанка, Сєвєродонецьк-Миколаїв, Сєвєродонецьк-Одеса;
із Рубіжного - Рубіжне-Кремінна, Рубіжне-Лиман, Рубіжне-Слов’янськ, Рубіжне-Ізюм, Рубіжне-Чугуїв, Рубіжне-Харків, Рубіжне-Дніпро, Рубіжне-Кривий Ріг, Рубіжне-Казанка, Рубіжне-Новий Буг, Рубіжне-Баштанка, Рубіжне-Миколаїв, Рубіжне-Одеса;
із Кремінної - Кремінна-Лиман, Кремінна-Слов’янськ, Кремінна-Ізюм, Кремінна-Чугуїв, Кремінна-Харків, Кремінна-Дніпро, Кремінна-Кривий Ріг, Кремінна-Казанка, Кремінна-Новий Буг, Кремінна-Баштанка, Кремінна-Миколаїв, Кремінна-Одеса;
із Харкова - Харків-Дніпро, Харків-Кривий Ріг, Харків-Миколаїв, Харків-Одеса;
із Дніпра - Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Миколаїв, Дніпро-Одеса;
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Миколаїв, Кривий Ріг-Одеса.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Станиці Луганської, Сєвєродонецька, Ізюма, Чугуєва, Харкова та Одеси.


2015-2020