Автобус ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

автобус ВІДМІНЕНО

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:00 Лубни АС місто Лубни A
14:25 Мацківці Лубенський район B
14:36 Лукім’я Оржицький район C
14:51 Мусіївка Хорольський район D
14:58 Худоліївка Семенівський район E
15:04 Строкачі Семенівський район
15:11 Новий Калкаїв Семенівський район
15:24 Тукали Семенівський район
15:32 Горошине Семенівський район F
15:47 Оболонь Семенівський район G
16:30 Семенівка АС смт Семенівка H
17:10 Глобине АС місто Глобине I
18:10 Кременчук АС місто Кременчук J

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до КРЕМЕНЧУКА

ЛУБНИ-ДНІПРО
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Оржицю, Оболонь, Градизьк
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк
ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК


2015-2018