Автобус ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

через Мацківці, Лукім’я, Мусіївку, Худоліївку, Горошине, Оболонь, Семенівку, Глобине

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:00 Лубни АС місто Лубни A
14:25 Мацківці Лубенський район B
14:36 Лукім’я Оржицький район C
14:51 Мусіївка Хорольський район D
14:58 Худоліївка Семенівський район E
15:04 Строкачі Семенівський район
15:11 Новий Калкаїв Семенівський район
15:24 Тукали Семенівський район
15:32 Горошине Семенівський район F
15:47 Оболонь Семенівський район G
16:30 Семенівка АС смт Семенівка H
17:10 Глобине АС місто Глобине I
18:10 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршруті: Рута (17 місць). Протяжність складає 190 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до КРЕМЕНЧУКА

ЛУБНИ-ДНІПРО
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Оржицю, Оболонь, Градизьк
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк
ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК


2015-2017