Автобус КРЕМЕНЧУК-СЕМЕНІВКА

через Гориславці, Погреби, Набережне, Бабичівку, Яроші, Пироги, Жуки, Коломицівку, Герасимівку, Устимівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:55 Кременчук АС місто Кременчук A
10:10 Гориславці Кременчуцький район B
10:20 Погреби Глобинський район C
10:25 Набережне Глобинський район
10:30 Бабичівка Глобинський район D
10:35 Яроші Глобинський район
10:40 Пироги Глобинський район E
10:50 Жуки Глобинський район F
10:55 Коломицівка Глобинський район G
11:05 Герасимівка Семенівський район H
11:10 Устимівка Семенівський район I
11:20 Семенівка АС смт Семенівка J
Рейс виконується щосереди та щосуботи. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 70 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СЕМЕНІВКА-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до СЕМЕНІВКИ

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД
ДНІПРО-ЛУБНИ
КАМ’ЯНСЬКЕ-МИРГОРОД
КРЕМЕНЧУК-БІЛЯКИ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Великі Сорочинці
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Лохвицю
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Мусіївку
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Хорол
КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД
КРЕМЕНЧУК-ПИРЯТИН
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ


2015-2017