Автобус КРЕМЕНЧУК-СЕМЕНІВКА

через Гориславці, Погреби, Набережне, Бабичівку, Яроші, Пироги, Жуки, Коломицівку, Герасимівку, Устимівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:55 Кременчук АС місто Кременчук A
10:10 Гориславці Кременчуцький район B
10:20 Погреби Глобинський район C
10:25 Набережне Глобинський район
10:30 Бабичівка Глобинський район D
10:35 Яроші Глобинський район
10:40 Пироги Глобинський район E
10:50 Жуки Глобинський район F
10:55 Коломицівка Глобинський район G
11:05 Герасимівка Семенівський район H
11:10 Устимівка Семенівський район I
11:20 Семенівка АС смт Семенівка J
Рейс виконується щосереди та щосуботи.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 70 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СЕМЕНІВКА-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Семенівка з’єднує одне з найбільших міст Полтавської області - Кременчук із шеститисячним районним центром - селищем Семенівка. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Кременчуцьким, Глобинським та Семенівським. Відстань між Кременчуком та Семенівкою становить 70 км. Найбільші села, через які курсує маршрутка Кременчук-Семенівка: Погреби, Пироги, Жуки, Устимівка. Повна тривалість поїздки складе півтори години. У Кременчуці автобус відправляється із автовокзалу у першій половині дня щосереди та щосуботи.





Скориставшись автобусом Кременчук-Семенівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Гориславці, Кременчук-Погреби, Кременчук-Набережне, Кременчук-Бабичівка, Кременчук-Яроші, Кременчук-Пироги, Кременчук-Жуки, Кременчук-Коломицівка, Кременчук-Герасимівка, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка;
із Гориславців - Гориславці-Погреби, Гориславці-Набережне, Гориславці-Бабичівка, Гориславці-Яроші, Гориславці-Пироги, Гориславці-Жуки, Гориславці-Коломицівка, Гориславці-Герасимівка, Гориславці-Устимівка, Гориславці-Семенівка;
із Погребів - Погреби-Набережне, Погреби-Бабичівка, Погреби-Яроші, Погреби-Пироги, Погреби-Жуки, Погреби-Коломицівка, Погреби-Герасимівка, Погреби-Устимівка, Погреби-Семенівка;
із Набережного - Набережне-Бабичівка, Набережне-Яроші, Набережне-Пироги, Набережне-Жуки, Набережне-Коломицівка, Набережне-Герасимівка, Набережне-Устимівка, Набережне-Семенівка;
із Бабичівки - Бабичівка-Яроші, Бабичівка-Пироги, Бабичівка-Жуки, Бабичівка-Коломицівка, Бабичівка-Герасимівка, Бабичівка-Устимівка, Бабичівка-Семенівка;
із Ярошів - Яроші-Пироги, Яроші-Жуки, Яроші-Коломицівка, Яроші-Герасимівка, Яроші-Устимівка, Яроші-Семенівка;
із Пирогів - Пироги-Жуки, Пироги-Коломицівка, Пироги-Герасимівка, Пироги-Устимівка, Пироги-Семенівка;
із інших населених пунктів - Жуки-Семенівка, Коломицівка-Семенівка, Герасимівка-Семенівка, Устимівка-Семенівка.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука та Семенівки.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до СЕМЕНІВКИ

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД
ДНІПРО-ЛУБНИ
КАМ’ЯНСЬКЕ-МИРГОРОД
КРЕМЕНЧУК-БІЛЯКИ
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Великі Сорочинці
КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ через Лохвицю
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Мусіївку
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Хорол
КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД
КРЕМЕНЧУК-ПИРЯТИН
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ


2015-2018