Автобус ГОРОШИНЕ-ПОЛТАВА

через Оболонь, Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:45 Горошине Семенівський район A
13:55 Мирони Семенівський район B
14:00 Погребняки Семенівський район C
14:10 Оболонь Семенівський район D
14:20 Новоселиця Семенівський район E
14:25 Товсте Семенівський район F
14:30 Греблі Семенівський район G
14:53 Семенівка АС смт Семенівка H
15:05 Карпиха Семенівський район
15:40 Хорол АС-2 місто Хорол I
16:00 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
16:15 Красногорівка Великобагачанський район
16:20 Білоцерківка Великобагачанський район
16:45 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
17:15 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по понеділках, четвергах, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГОРОШИНЕ


2015-2017