Автобус ГОРОШИНЕ-ПОЛТАВА

через Оболонь, Семенівку, Хорол

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:45 Горошине Семенівський район A
13:55 Мирони Семенівський район B
14:00 Погребняки Семенівський район C
14:10 Оболонь Семенівський район D
14:20 Новоселиця Семенівський район E
14:25 Товсте Семенівський район F
14:30 Греблі Семенівський район G
14:53 Семенівка АС смт Семенівка H
15:05 Карпиха Семенівський район
15:40 Хорол АС-2 місто Хорол I
16:00 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район
16:15 Красногорівка Великобагачанський район
16:20 Білоцерківка Великобагачанський район
16:45 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
17:15 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по четвергах, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГОРОШИНЕ

Автобус Горошине-Полтава з’єднує одне з найбільших сіл Семенівського району - Горошине із районним центром - селищем Семенівка та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Семенівським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Горошиним та Полтавою становить 170 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Оболонь, Семенівка, Хорол, Білоцерківка та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Рейс здійснюється по днях у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Горошине-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Горошиного - Горошине-Семенівка, Горошине-Хорол, Горошине-Білоцерківка, Горошине-Решетилівка, Горошине-Полтава;
із Миронів - Мирони-Семенівка, Мирони-Хорол, Мирони-Білоцерківка, Мирони-Решетилівка, Мирони-Полтава;
із Погребняків - Погребняки-Семенівка, Погребняки-Хорол, Погребняки-Білоцерківка, Погребняки-Решетилівка, Погребняки-Полтава;
із Оболоні - Оболонь-Семенівка, Оболонь-Хорол, Оболонь-Білоцерківка, Оболонь-Решетилівка, Оболонь-Полтава;
із Новоселиці - Новоселиця-Семенівка, Новоселиця-Хорол, Новоселиця-Білоцерківка, Новоселиця-Решетилівка, Новоселиця-Полтава;
із Товстого - Товсте-Семенівка, Товсте-Хорол, Товсте-Білоцерківка, Товсте-Решетилівка, Товсте-Полтава;
із Греблів - Греблі-Семенівка, Греблі-Хорол, Греблі-Білоцерківка, Греблі-Решетилівка, Греблі-Полтава;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Білоцерківка, Семенівка-Решетилівка, Семенівка-Полтава;
із Карпихи - Карпиха-Хорол, Карпиха-Білоцерківка, Карпиха-Решетилівка, Карпиха-Полтава;
із Хорола - Хорол-Мар’янівка (Хорол-Чапаєвка), Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із інших населених пунктів - Мар’янівка-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Решетилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Семенівки, Хорола та Полтави.


2015-2018