Автобус БЕРДЯНСЬК-СУМИ

через Приморськ, Токмак, Василівку, Запоріжжя, Дніпро, Красноград, Харків, Богодухів, Охтирку, Тростянець


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
20:00 Бердянськ АС Запорізька область A
20:50 Приморськ АС Запорізька область B
22:00 Токмак АС Запорізька область C
22:50 Василівка Запорізька область
00:10 Запоріжжя АВ Запорізька область D
01:50 Дніпро, з/вокзал Дніпропетровська область E
04:10 Красноград АС Харківська область F
05:55 Харків АВ Харківська область G
06:20 Харків АС-2 Харківська область
07:20 Богодухів АС Харківська область H
08:30 Охтирка Сумська область I
08:50 Тростянець Сумська область
09:50 Суми АВ Сумська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 755 км.
Сайт: busking.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СУМИ-БЕРДЯНСЬК

Автобус Бердянськ-Суми з’єднує одне з найбільших міст на Азовському узбережжі - Бердянськ із обласними центрами Слобожанщини - Харковом та Сумами. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Запорізькою, Дніпропетровською, Харківською та Сумською. Відстань між містами становить 755 км. Найбільші міста, через які курсує автобус Бердянськ-Суми: Приморськ, Токмак, Василівка, Запоріжжя, Дніпро, Красноград, Харків, Богодухів, Охтирка та Тростянець. Повна тривалість поїздки складе 14 годин. Рейс здійснюється щоночі.





Скориставшись автобусом Бердянськ-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Бердянська - Бердянськ-Приморськ, Бердянськ-Токмак, Бердянськ-Василівка, Бердянськ-Запоріжжя, Бердянськ-Дніпро, Бердянськ-Красноград, Бердянськ-Харків, Бердянськ-Охтирка, Бердянськ-Суми;
із Приморська - Приморськ-Токмак, Приморськ-Василівка, Приморськ-Запоріжжя, Приморськ-Дніпро, Приморськ-Красноград, Приморськ-Харків, Приморськ-Охтирка, Приморськ-Суми;
із Токмака - Токмак-Василівка, Токмак-Запоріжжя, Токмак-Дніпро, Токмак-Красноград, Токмак-Харків, Токмак-Охтирка, Токмак-Суми;
із Василівки - Василівка-Запоріжжя, Василівка-Дніпро, Василівка-Красноград, Василівка-Харків, Василівка-Охтирка, Василівка-Суми;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Дніпро, Запоріжжя-Красноград, Запоріжжя-Харків, Запоріжжя-Охтирка, Запоріжжя-Суми;
із Дніпра - Дніпро-Красноград, Дніпро-Харків, Дніпро-Охтирка, Дніпро-Суми;
із Краснограда - Красноград-Харків, Красноград-Охтирка, Красноград-Суми;
із Харкова - Харків-Охтирка, Харків-Суми;
із Богодухова - Богодухів-Суми;
із Охтирки - Охтирка-Тростянець, Охтирка-Суми.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на вересень 2021 року) становить:
із Бердянська до Приморська - 35 грн., до Токмака - 120 грн., до Запоріжжя - 200 грн., до Дніпра - 290 грн., до Краснограда - 390 грн., до Харкова - 480 грн., до Охтирки - 580 грн., до Сум - 650 грн.;
із Запоріжжя до Дніпра - 85 грн., до Краснограда - 200 грн., до Харкова - 290 грн., до Охтирки - 390 грн., до Сум - 460 грн.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Бердянська, Токмака, Запоріжжя, Краснограда, Харкова, Богодухова, Сум, а також у перевізника.


2015-2020