Автобус КРЕМЕНЧУК-РЕШЕТИЛІВКА

автобуси ВІДМІНЕНО


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:15 18:30 Кременчук АС місто Кременчук A
10:30 18:45 Потоки Кременчуцький район
10:35 18:50 Щербаки Кременчуцький район
10:40 18:55 Кияшки Горішньоплавнівська м/р
10:45 19:00 Кузьменки Горішньоплавнівська м/р
10:50 19:05 Крамаренки Кременчуцький район
11:00 19:10 Запсілля Кременчуцький район
11:05 19:15 Йосипівка Козельщинський район
11:20 19:30 Дяченки Козельщинський район
11:25 19:35 В’язівка Козельщинський район
11:35 19:40 Вільне Козельщинський район
11:40 19:45 Юрки Козельщинський район B
11:45 19:50 Хорішки Козельщинський район C
11:50 19:55 Пашенівка Козельщинський район D
12:00 20:00 Буняківка Козельщинський район E
12:10 20:05 Дружба Решетилівський район F
12:15 20:10 Шевченкове Решетилівський район G
12:30 20:20 Пасічники Решетилівський район H
12:35 20:25 Сені Решетилівський район I
12:55 20:45 Решетилівка АС місто Решетилівка J

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до РЕШЕТИЛІВКИ

КРЕМЕНЧУК-ДИКАНЬКА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні


2015-2018