Автобус ПОЛТАВА-КОТЕЛЬВА

через Надержинщину, Шили, Сусідки, Мар’ївку, Зайці Другі, Милорадове, Терни, Велику Рублівку, Малу Рублівку, Любку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція На карті
05:55 06:15 06:50 07:25 07:55 08:25 09:05 09:25 10:35 11:10 11:45 Полтава АС-4 A
06:12 06:38 07:07 07:42 08:12 08:42 09:18 09:42 10:52 11:27 12:01 Надержинщина B
06:18 06:43 07:13 07:48 08:18 08:48 09:23 09:48 10:58 11:33 12:07 Шили
06:23 06:47 07:18 07:53 08:23 08:53 09:26 09:53 11:03 11:38 12:12 Сусідки C
06:28 06:51 07:23 07:58 08:28 08:58 09:30 09:58 11:08 11:43 12:17 Мар’ївка D
06:35 06:58 07:30 08:05 08:35 09:05 09:38 10:05 11:15 11:50 12:26 Зайці Другі
06:39 07:00 07:34 08:09 08:39 09:09 09:40 10:09 11:19 11:54 12:28 Милорадове E
06:48 07:08 07:43 08:18 08:48 09:18 09:47 10:18 11:28 12:03 12:37 Терни F
06:52 07:12 07:47 08:22 08:52 09:22 09:51 10:22 11:32 12:07 12:41 Велика Рублівка G
06:57 07:16 07:52 08:27 08:57 09:27 09:55 10:27 11:37 12:12 12:46 Мала Рублівка H
07:10 07:20 08:00 08:40 09:05 09:40 10:05 10:35 11:45 12:20 12:59 Любка I
07:20 07:30 08:10 08:50 09:15 09:50 10:20 10:45 11:55 12:30 13:10 Котельва АС J
щодня щодня щодня пн.-чт. щодня щодня чт. щодня щодня пн.-чт. щодня періодичність

12:15 12:45 13:15 13:45 14:35 15:00 15:25 15:55 16:35 17:15 17:45 Полтава АС-4 A
12:32 13:02 13:32 14:02 14:52 15:15 15:42 16:12 16:52 17:28 18:02 Надержинщина B
12:38 13:08 13:38 14:08 14:58 15:20 15:48 16:18 16:58 17:33 18:08 Шили
12:43 13:13 13:43 14:13 15:03 15:25 15:53 16:23 17:03 17:36 18:13 Сусідки C
12:48 13:18 13:48 14:18 15:08 15:30 15:58 16:28 17:08 17:40 18:18 Мар’ївка D
12:55 13:25 13:55 14:25 15:15 15:40 16:05 16:35 17:15 17:48 18:25 Зайці Другі
12:59 13:29 13:59 14:29 15:19 15:45 16:09 16:39 17:19 17:50 18:29 Милорадове E
13:08 13:38 14:08 14:38 15:28 15:53 16:18 16:48 17:28 17:57 18:38 Терни F
13:12 13:42 14:12 14:42 15:32 15:57 16:22 16:52 17:32 18:01 18:42 Велика Рублівка G
13:17 13:47 14:17 14:47 15:37 16:02 16:27 16:57 17:37 18:05 18:47 Мала Рублівка H
13:25 13:55 14:25 14:55 15:45 16:10 16:40 17:05 17:50 18:15 18:55 Любка I
13:35 14:05 14:35 15:05 15:55 16:20 16:50 17:15 18:00 18:25 19:05 Котельва АС J
щодня щодня щодня щодня щодня пт. пн.-чт. щодня щодня чт. щодня періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць), Volkswagen (18 місць), Рута (17 місць).
Протяжність складає 65 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КОТЕЛЬВА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Котельва з’єднує обласний центр - місто Полтаву із сусіднім районним центром - селищем Котельва. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Полтавським та Котелевським. Відстань від Полтави до Котельви становить 65 км. Щоденно на маршруті здійснюється близько 20 рейсів. У Полтаві маршрутки відправляються із АС-4, яка розташована навпроти залізничного вокзалу станції Полтава-Південна. Перший автобус на Котельву вирушає в дорогу близько 6 години ранку, останній - за чверть 18. Повна тривалість поїздки складе понад годину. Найбільші села, через які курсують автобуси Полтава-Котельва: Милорадове, Велика Рублівка.





Скориставшись автобусом Полтава-Котельва, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Терентіївка, Полтава-Надержинщина, Полтава-Шили, Полтава-Сусідки, Полтава-Мар’ївка, Полтава-Зайці Другі, Полтава-Милорадове, Полтава-Терни, Полтава-Велика Рублівка, Полтава-Мала Рублівка, Полтава-Любка, Полтава-Котельва;
із Терентіївки - Терентіївка-Надержинщина, Терентіївка-Шили, Терентіївка-Сусідки, Терентіївка-Мар’ївка, Терентіївка-Зайці Другі, Терентіївка-Милорадове, Терентіївка-Терни, Терентіївка-Велика Рублівка, Терентіївка-Мала Рублівка, Терентіївка-Любка, Терентіївка-Котельва;
із Мар’ївки - Мар’ївка-Зайці Другі, Мар’ївка-Милорадове, Мар’ївка-Терни, Мар’ївка-Велика Рублівка, Мар’ївка-Мала Рублівка, Мар’ївка-Любка, Мар’ївка-Котельва;

із Зайців Других - Зайці Другі-Милорадове, Зайці Другі-Терни, Зайці Другі-Велика Рублівка, Зайці Другі-Мала Рублівка, Зайці Другі-Любка, Зайці Другі-Котельва;
із Милорадового - Милорадове-Терни, Милорадове-Велика Рублівка, Милорадове-Мала Рублівка, Милорадове-Любка, Милорадове-Котельва;
із Тернів - Терни-Велика Рублівка, Терни-Мала Рублівка, Терни-Любка, Терни-Котельва;
із Великої Рублівки - Велика Рублівка-Мала Рублівка, Велика Рублівка-Любка, Велика Рублівка-Котельва;
із Малої Рублівки - Мала Рублівка-Любка, Мала Рублівка-Котельва;
із Любки - Любка-Котельва.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави та Котельви.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КОТЕЛЬВИ

ЗАПОРІЖЖЯ-СУМИ
КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА
ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК
ПОЛТАВА-ОХТИРКА
ПОЛТАВА-СУМИ


2015-2018