Автобус ПОЛТАВА-КОТЕЛЬВА

через Надержинщину, Шили, Сусідки, Мар’ївку, Зайці Другі, Милорадове, Терни, Велику Рублівку, Малу Рублівку, Любку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція На карті
06:15 07:55 09:05 09:45 10:35 11:45 Полтава АС-4 A
06:30 08:10 09:19 10:00 10:50 12:00 Надержинщина B
06:35 08:15 09:24 10:05 10:55 12:05 Шили
06:40 08:20 09:27 10:10 11:00 12:10 Сусідки C
06:45 08:25 09:31 10:15 11:05 12:15 Мар’ївка D
06:55 08:35 09:37 10:25 11:15 12:25 Зайці Другі
07:00 08:40 09:39 10:30 11:20 12:30 Милорадове E
07:10 08:50 09:45 10:40 11:30 12:40 Терни F
07:15 08:55 09:49 10:45 11:35 12:45 Велика Рублівка G
07:20 09:00 09:53 10:50 11:40 12:50 Мала Рублівка H
07:30 09:10 10:03 11:00 11:50 13:00 Любка I
07:40 09:15 10:10 11:10 11:55 13:10 Котельва АС J
ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЧЕТВЕР ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЩОДНЯ періодичність

13:15 13:45 14:35 15:55 16:35 17:15 17:45 Полтава АС-4 A
13:30 14:00 14:50 16:10 16:50 17:30 17:57 Надержинщина B
13:35 14:05 14:55 16:15 16:55 17:35 18:02 Шили
13:40 14:15 15:00 16:20 17:00 17:40 18:05 Сусідки C
13:45 14:20 15:05 16:25 17:05 17:45 18:09 Мар’ївка D
13:55 14:30 15:15 16:35 17:15 17:52 18:15 Зайці Другі
14:00 14:34 15:20 16:40 17:20 17:54 18:17 Милорадове E
14:10 14:41 15:30 16:50 17:30 18:01 18:24 Терни F
14:15 14:44 15:35 16:55 17:35 18:04 18:27 Велика Рублівка G
14:20 14:48 15:40 17:00 17:40 18:08 18:31 Мала Рублівка H
14:30 14:58 15:50 17:10 17:50 18:18 18:41 Любка I
14:35 15:05 15:55 17:20 18:00 18:25 18:55 Котельва АС J
ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЩОДНЯ ЩОДНЯ П’ЯТНИЦЯ ЧЕТВЕР ЩОДНЯ періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Volkswagen (18 місць), Рута (17-21 місць).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку КОТЕЛЬВА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Котельва з’єднує обласний центр - місто Полтаву із сусіднім селищем Котельва. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського району. Відстань від Полтави до Котельви становить 65 км. Щоденно на маршруті здійснюється 10 рейсів. У Полтаві маршрутки відправляються із АС-4, яка розташована навпроти залізничного вокзалу станції Полтава-Південна. Перший автобус на Котельву вирушає в дорогу після 6 години ранку, останній - близько 18. Повна тривалість поїздки складе понад годину. Найбільші села, через які курсують автобуси Полтава-Котельва: Милорадове, Велика Рублівка.





Скориставшись автобусом Полтава-Котельва, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Терентіївка, Полтава-Надержинщина, Полтава-Шили, Полтава-Сусідки, Полтава-Мар’ївка, Полтава-Зайці Другі, Полтава-Милорадове, Полтава-Терни, Полтава-Велика Рублівка, Полтава-Мала Рублівка, Полтава-Любка, Полтава-Котельва;
із Терентіївки - Терентіївка-Надержинщина, Терентіївка-Шили, Терентіївка-Сусідки, Терентіївка-Мар’ївка, Терентіївка-Зайці Другі, Терентіївка-Милорадове, Терентіївка-Терни, Терентіївка-Велика Рублівка, Терентіївка-Мала Рублівка, Терентіївка-Любка, Терентіївка-Котельва;
із Мар’ївки - Мар’ївка-Зайці Другі, Мар’ївка-Милорадове, Мар’ївка-Терни, Мар’ївка-Велика Рублівка, Мар’ївка-Мала Рублівка, Мар’ївка-Любка, Мар’ївка-Котельва;

із Зайців Других - Зайці Другі-Милорадове, Зайці Другі-Терни, Зайці Другі-Велика Рублівка, Зайці Другі-Мала Рублівка, Зайці Другі-Любка, Зайці Другі-Котельва;
із Милорадового - Милорадове-Терни, Милорадове-Велика Рублівка, Милорадове-Мала Рублівка, Милорадове-Любка, Милорадове-Котельва;
із Тернів - Терни-Велика Рублівка, Терни-Мала Рублівка, Терни-Любка, Терни-Котельва;
із Великої Рублівки - Велика Рублівка-Мала Рублівка, Велика Рублівка-Любка, Велика Рублівка-Котельва;
із Малої Рублівки - Мала Рублівка-Любка, Мала Рублівка-Котельва;
із Любки - Любка-Котельва.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави та Котельви.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КОТЕЛЬВИ

КРОПИВНИЦЬКИЙ-МОСКВА

ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК

ПОЛТАВА-ОХТИРКА

ПОЛТАВА-СУМИ

2015-2020