Автобус ПОЛТАВА-КОТЕЛЬВА

через Надержинщину, Шили, Сусідки, Мар’ївку, Зайці Другі, Милорадове, Терни, Велику Рублівку, Малу Рублівку, Любку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція На карті
06:15 06:50 07:25 07:55 08:25 08:50 09:45 10:35 11:10 11:45 12:15 Полтава АС-4 A
06:30 07:05 07:40 08:10 08:40 09:04 10:00 10:50 11:14 12:00 12:30 Надержинщина B
06:35 07:10 07:45 08:15 08:45 09:09 10:05 10:55 11:19 12:05 12:35 Шили
06:40 07:15 07:50 08:20 08:50 09:12 10:10 11:00 11:22 12:10 12:40 Сусідки C
06:45 07:20 07:55 08:25 08:55 09:16 10:15 11:05 11:26 12:15 12:45 Мар’ївка D
06:55 07:30 08:05 08:35 09:05 09:22 10:25 11:15 11:32 12:25 12:55 Зайці Другі
07:00 07:35 08:10 08:40 09:10 09:24 10:30 11:20 11:34 12:30 13:00 Милорадове E
07:10 07:45 08:20 08:50 09:20 09:31 10:40 11:30 11:41 12:40 13:10 Терни F
07:15 07:50 08:25 08:55 09:25 09:34 10:45 11:35 11:44 12:45 13:15 Велика Рублівка G
07:20 07:55 08:30 09:00 09:30 09:38 10:50 11:40 11:48 12:50 13:20 Мала Рублівка H
07:30 08:05 08:40 09:10 09:40 09:48 11:00 11:50 11:58 13:00 13:30 Любка I
07:40 08:10 08:50 09:15 09:50 09:55 11:10 11:55 12:05 13:10 13:35 Котельва АС J
щодня пн.-сб. пн.-чт. щодня щодня чт. щодня щодня пн.-чт. щодня щодня періодичність

12:45 13:15 13:45 14:35 15:00 15:25 15:55 16:35 17:10 17:15 18:00 Полтава АС-4 A
13:00 13:30 14:00 14:50 15:15 15:34 16:10 16:50 17:25 17:30 18:15 Надержинщина B
13:05 13:35 14:05 14:55 15:20 15:39 16:15 16:55 17:30 17:35 18:20 Шили
13:10 13:40 14:15 15:00 15:25 15:42 16:20 17:00 17:35 17:40 18:25 Сусідки C
13:16 13:45 14:20 15:05 15:30 15:46 16:25 17:05 17:40 17:45 18:30 Мар’ївка D
13:22 13:55 14:30 15:15 15:40 15:52 16:35 17:15 17:50 17:52 18:40 Зайці Другі
13:24 14:00 14:34 15:20 15:45 15:54 16:40 17:20 17:55 17:54 18:45 Милорадове E
13:31 14:10 14:41 15:30 15:55 16:01 16:50 17:30 18:05 18:01 19:00 Терни F
13:34 14:15 14:44 15:35 16:00 16:04 16:55 17:35 18:10 18:04 19:05 Велика Рублівка G
13:38 14:20 14:48 15:40 16:05 16:08 17:00 17:40 18:15 18:08 19:10 Мала Рублівка H
13:48 14:30 14:58 15:50 16:15 16:18 17:10 17:50 18:25 18:18 19:20 Любка I
13:55 14:35 15:05 15:55 16:20 16:25 17:20 18:00 18:35 18:25 19:25 Котельва АС J
щодня щодня щодня щодня пт. пн.-чт. щодня щодня пт. чт. щодня періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Volkswagen (18 місць), Рута (18-21 місць).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку КОТЕЛЬВА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Котельва з’єднує обласний центр - місто Полтаву із сусіднім районним центром - селищем Котельва. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Полтавським та Котелевським. Відстань від Полтави до Котельви становить 65 км. Щоденно на маршруті здійснюється близько 15 рейсів. У Полтаві маршрутки відправляються із АС-4, яка розташована навпроти залізничного вокзалу станції Полтава-Південна. Перший автобус на Котельву вирушає в дорогу після 6 години ранку, останній - о 18. Повна тривалість поїздки складе понад годину. Найбільші села, через які курсують автобуси Полтава-Котельва: Милорадове, Велика Рублівка.





Скориставшись автобусом Полтава-Котельва, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Терентіївка, Полтава-Надержинщина, Полтава-Шили, Полтава-Сусідки, Полтава-Мар’ївка, Полтава-Зайці Другі, Полтава-Милорадове, Полтава-Терни, Полтава-Велика Рублівка, Полтава-Мала Рублівка, Полтава-Любка, Полтава-Котельва;
із Терентіївки - Терентіївка-Надержинщина, Терентіївка-Шили, Терентіївка-Сусідки, Терентіївка-Мар’ївка, Терентіївка-Зайці Другі, Терентіївка-Милорадове, Терентіївка-Терни, Терентіївка-Велика Рублівка, Терентіївка-Мала Рублівка, Терентіївка-Любка, Терентіївка-Котельва;
із Мар’ївки - Мар’ївка-Зайці Другі, Мар’ївка-Милорадове, Мар’ївка-Терни, Мар’ївка-Велика Рублівка, Мар’ївка-Мала Рублівка, Мар’ївка-Любка, Мар’ївка-Котельва;

із Зайців Других - Зайці Другі-Милорадове, Зайці Другі-Терни, Зайці Другі-Велика Рублівка, Зайці Другі-Мала Рублівка, Зайці Другі-Любка, Зайці Другі-Котельва;
із Милорадового - Милорадове-Терни, Милорадове-Велика Рублівка, Милорадове-Мала Рублівка, Милорадове-Любка, Милорадове-Котельва;
із Тернів - Терни-Велика Рублівка, Терни-Мала Рублівка, Терни-Любка, Терни-Котельва;
із Великої Рублівки - Велика Рублівка-Мала Рублівка, Велика Рублівка-Любка, Велика Рублівка-Котельва;
із Малої Рублівки - Мала Рублівка-Любка, Мала Рублівка-Котельва;
із Любки - Любка-Котельва.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави та Котельви.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КОТЕЛЬВИ

ЗАПОРІЖЖЯ-СУМИ

КРЕМЕНЧУК-КОТЕЛЬВА

ПОЛТАВА-БІЛЬСЬК

ПОЛТАВА-ОХТИРКА

ПОЛТАВА-СУМИ

2015-2020