Автобус ПОЛТАВА-ГЛУХІВ

через Опішню, Зіньків, Гадяч, Липову Долину, Недригайлів, Терни, Буринь, Путивль

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 Полтава АВ Полтавська область A
10:20 Опішня АС Полтавська область B
11:20 Зіньків АС Полтавська область C
12:15 Гадяч АС Полтавська область D
13:30 Липова Долина АС Сумська область E
14:20 Недригайлів АС Сумська область F
15:00 Терни Сумська область G
16:05 Буринь АС Сумська область H
16:45 Путивль АС Сумська область I
17:20 Баничі Сумська область
17:50 Глухів АС Сумська область J
Рейс виконується щонеділі. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (45 місць). Протяжність складає 320 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГЛУХІВ-ПОЛТАВА


2015-2017