Автобус ПОЛТАВА-ГЛУХІВ

автобус ВІДМІНЕНО

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 Полтава АВ Полтавська область A
10:20 Опішня АС Полтавська область B
11:20 Зіньків АС Полтавська область C
12:15 Гадяч АС Полтавська область D
13:30 Липова Долина АС Сумська область E
14:20 Недригайлів АС Сумська область F
15:00 Терни Сумська область G
16:05 Буринь АС Сумська область H
16:45 Путивль АС Сумська область I
17:20 Баничі Сумська область
17:50 Глухів АС Сумська область J


2015-2018