Автобус ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

автобуси ВІДМІНЕНО


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:50 17:00 Оржиця АС смт Оржиця A
08:00 17:10 Онішки Оржицький район B
08:15 17:20 Великоселецьке Оржицький район C
08:20 17:25 Малоселецьке Оржицький район D
08:25 17:30 Великоселецьке Оржицький район C
08:40 17:45 Нижній Іржавець Оржицький район E
08:45 17:50 Лукім’я Оржицький район F
08:55 18:00 Колодна Оржицький район
09:05 18:10 Мацківці Лубенський район G
09:15 18:20 В’язівок Лубенський район H
09:20 18:30 Терни Лубенський район I
09:40 18:45 Лубни АС місто Лубни J

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ЛУБЕН

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Круподеринці
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Лазірки
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД


2015-2018