Автобус ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

через Онішки, Маяківку, Золотухи, Денисівку, Круподеринці, Пилиповичі, Яблуневе, Загребелля, Тимки, Вишневе (Куйбишеве), Воронинці, Новооржицьке, Богодарівку, Вили, Пишне

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:50 18:00 Оржиця АС смт Оржиця A
08:05 18:10 Онішки Оржицький район B
08:15 18:20 Маяківка Оржицький район
08:20 18:30 Золотухи Оржицький район C
08:25 18:35 Денисівка Оржицький район D
08:35 18:45 Савинці Оржицький район
08:40 18:50 Круподеринці Оржицький район E
08:45 18:55 Пилиповичі Оржицький район
08:50 19:00 Яблуневе Оржицький район F
08:55 19:05 Загребелля Оржицький район
09:00 19:10 Тимки Оржицький район
09:10 19:20 Вишневе (Куйбишеве) Оржицький район G
09:15 19:25 Воронинці Оржицький район
09:20 19:30 Новооржицьке Оржицький район H
09:25 19:40 Богодарівка Лубенський район I
09:35 19:45 Вили Лубенський район
09:40 19:50 Пишне Лубенський район
09:55 20:10 Лубни АС місто Лубни J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

Автобус Оржиця-Лубни через Круподеринці з’єднує сусідні районні центри Полтавської області - селище Оржицю із містом Лубни. Маршрут автобуса проходить територією Оржицького та Лубенського районів. Відстань між Оржицею та Лубнами становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Оржиця-Лубни: Онішки, Денисівка, Савинці, Круподеринці, Яблуневе, Вишневе (попередня назва Куйбишеве) та Новооржицьке. Повна тривалість поїздки складе 2 години. Щоденно на маршруті здійснюється по два рейси: зранку та увечері.





Скориставшись автобусом Оржиця-Лубни через Круподеринці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Оржиці - Оржиця-Онішки, Оржиця-Маяківка, Оржиця-Золотухи, Оржиця-Денисівка, Оржиця-Савинці, Оржиця-Круподеринці, Оржиця-Пилиповичі, Оржиця-Яблуневе, Оржиця-Загребелля, Оржиця-Тимки, Оржиця-Вишневе (Оржиця-Куйбишеве), Оржиця-Воронинці, Оржиця-Новооржицьке, Оржиця-Богодарівка, Оржиця-Вили, Оржиця-Пишне, Оржиця-Лубни;
із Круподеринець - Круподеринці-Пилиповичі, Круподеринці-Яблуневе, Круподеринці-Загребелля, Круподеринці-Тимки, Круподеринці-Вишневе (Круподеринці-Куйбишеве), Круподеринці-Воронинці, Круподеринці-Новооржицьке, Круподеринці-Богодарівка, Круподеринці-Вили, Круподеринці-Пишне, Круподеринці-Лубни;
із Вишневого - Вишневе-Воронинці (Куйбишеве-Воронинці), Вишневе-Новооржицьке (Куйбишеве-Новооржицьке), Вишневе-Богодарівка (Куйбишеве-Богодарівка), Вишневе-Вили (Куйбишеве-Вили), Вишневе-Пишне (Куйбишеве-Пишне), Вишневе-Лубни (Куйбишеве-Лубни);
із Новооржицького - Новооржицьке-Богодарівка, Новооржицьке-Вили, Новооржицьке-Пишне, Новооржицьке-Лубни;
з інших населених пунктів - Онішки-Новооржицьке, Онішки-Лубни, Маяківка-Новооржицьке, Маяківка-Лубни, Золотухи-Новооржицьке, Золотухи-Лубни, Денисівка-Новооржицьке, Денисівка-Лубни, Савинці-Новооржицьке, Савинці-Лубни, Круподеринці-Новооржицьке, Круподеринці-Лубни, Пилиповичі-Новооржицьке, Пилиповичі-Лубни, Яблуневе-Новооржицьке, Яблуневе-Лубни, Загребелля-Новооржицьке, Загребелля-Лубни, Тимки-Новооржицьке, Тимки-Лубни, Воронинці-Новооржицьке, Воронинці-Лубни.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Оржиці та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ЛУБЕН

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Лазірки
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД


2015-2018