Автобус ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

через Онішки, Маяківку, Золотухи, Денисівку, Круподеринці, Пилиповичі, Яблуневе, Загребелля, Тимки, Вишневе (Куйбишеве), Воронинці, Новооржицьке, Богодарівку, Вили, Пишне

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:50 18:00 Оржиця АС смт Оржиця A
08:05 18:10 Онішки Оржицький район B
08:15 18:20 Маяківка Оржицький район
08:20 18:30 Золотухи Оржицький район C
08:25 18:35 Денисівка Оржицький район D
08:35 18:45 Савинці Оржицький район
08:40 18:50 Круподеринці Оржицький район E
08:45 18:55 Пилиповичі Оржицький район
08:50 19:00 Яблуневе Оржицький район F
08:55 19:05 Загребелля Оржицький район
09:00 19:10 Тимки Оржицький район
09:10 19:20 Вишневе (Куйбишеве) Оржицький район G
09:15 19:25 Воронинці Оржицький район
09:20 19:30 Новооржицьке Оржицький район H
09:25 19:40 Богодарівка Лубенський район I
09:35 19:45 Вили Лубенський район
09:40 19:50 Пишне Лубенський район
09:55 20:10 Лубни АС місто Лубни J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ОРЖИЦІ до ЛУБЕН

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Лазірки
ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ через Лукім’я
ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА
ЧЕРКАСИ-МИРГОРОД


2015-2017