Автобус МИРГОРОД-ПЕТРІВЦІ

через Рибальське (поворот)


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
06:30 08:30 12:00 16:40 Миргород АС місто Миргород A
06:45 08:45 12:15 16:55 Рибальське (поворот) Миргородський район B
06:50 08:50 12:20 17:00 Петрівці Миргородський район C
Рейси виконуються по буднях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 20 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПЕТРІВЦІ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Петрівці з’єднує районний центр Полтавської області - місто Миргород із одним з найбільших сіл Миргородщини - селом Петрівці. Маршрут автобуса проходить територіальною автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-17-15 Миргород-Хорол. Відстань між Миргородом та Петрівцями становить близько 20 км. Час, за який долає повний шлях маршрутка Миргород-Петрівці складає 20 хвилин. На маршруті здійснюється по чотири рейси: два - зранку, один - в обідню пору, ще один - увечері. У Миргороді автобус слідує через зупинки громадського транспорту: Лакомка, Україна, Крупозавод, Третя школа, Арматурний завод, Пенькозавод, за містом - проїжджає повороти на села Гаркушинці та Рибальське. У Петрівцях маршрутка проїжджає центр (школа, дитячий садок, сільська рада, будинок культури) та вісову (магазин Каштан).

Скориставшись автобусом Миргород-Петрівці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Миргород-Рибальське (поворот) та Миргород-Петрівці.

ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на грудень 2021 року) становить із Миргорода до Рибальського - 16 грн., до Петрівець - 22 грн.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса Миргород-Петрівці у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції Миргорода або водіїв автобуса.

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до ПЕТРІВЕЦЬ

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

МИРГОРОД-КАМ’ЯНСЬКЕ

МИРГОРОД-КИЇВ

МИРГОРОД-КРЕМЕНЧУК

МИРГОРОД-ХОРОЛ

МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ

ПОЛТАВА-ВЕЛИКА БАГАЧКА-КРЕМЕНЧУК

ПОЛТАВА-ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК

2015-2020