Автобус НОВА ПАВЛІВКА-ПОЛТАВА

через Абрамівку, Розумівку, Бабайкове, Лип’янку, Дмитрівку, Андріївку, Машівку, Селещину, Минівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:20 13:15 Нова Павлівка Машівський район A
05:25 13:20 Абрамівка Машівський район B
05:35 13:30 Розумівка Карлівський район C
05:40 13:35 Бабайкове Карлівський район D
05:45 13:40 Лип’янка Карлівський район E
05:50 13:45 Дмитрівка Машівський район F
06:00 13:50 Андріївка Машівський район G
06:35 14:00 Машівка АС смт Машівка H
06:40 14:05 Селещина Машівський район I
06:55 14:20 Минівка Полтавський район
07:05 14:30 Марківка Полтавський район
07:10 14:35 Копили Полтавський район
07:30 15:05 Полтава АС-2 місто Полтава J
щоденно п’ятниця періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 85 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-НОВА ПАВЛІВКА


2015-2017