Автобус КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК

через Жашків, Умань, Благовіщенське, Гайворон, Завалля, Саврань, Балту


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:25 Київ ЦАВ місто Київ A
13:00 Жашків АС Черкаська область B
13:20 Бузівка Черкаська область
13:25 Конела Черкаська область
13:30 Соколівка Черкаська область
13:40 Нестерівка Черкаська область
13:50 Подібна Черкаська область
13:55 Краснопілка Черкаська область
14:20 Умань АС Черкаська область C
14:45 Шарин Черкаська область
14:55 Ладижинка Черкаська область
15:40 Благовіщенське АС «Ятрань» Кіровоградська область
15:50 Благовіщенське Кіровоградська область D
16:10 Таужне Кіровоградська область
16:25 Хащувате Кіровоградська область
16:43 Гайворон АС Кіровоградська область E
16:55 Хащувате Кіровоградська область
17:15 Завалля Кіровоградська область F
17:40 Саврань Одеська область G
18:20 Піщана Одеська область H
19:10 Балта АС Одеська область I
19:45 Подільськ АС Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 420 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

Автобус Київ-Подільськ через Саврань (Київ-Котовськ) з’єднує столицю країни - місто Київ із містом обласного значення в Одеській області - Подільськом. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Черкаською, Кіровоградською та Одеською. Відстань між Києвом та Подільськом становить понад 400 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Жашків, Умань, Благовіщенське, Гайворон, Саврань та Балта. Повна тривалість поїздки складе 9,5 годин. У столиці автобус відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Науки у першій половині дня.





Скориставшись автобусом Київ-Подільськ через Саврань, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Жашків, Київ-Умань, Київ-Благовіщенське, Київ-Таужне, Київ-Хащувате, Київ-Гайворон, Київ-Завалля, Київ-Саврань, Київ-Піщана, Київ-Балта, Київ-Подільськ (Київ-Котовськ);
із Жашкова - Жашків-Умань, Жашків-Благовіщенське, Жашків-Таужне, Жашків-Хащувате, Жашків-Гайворон, Жашків-Завалля, Жашків-Саврань, Жашків-Піщана, Жашків-Балта, Жашків-Подільськ (Жашків-Котовськ);
із Умані - Умань-Благовіщенське, Умань-Таужне, Умань-Хащувате, Умань-Гайворон, Умань-Завалля, Умань-Саврань, Умань-Піщана, Умань-Балта, Умань-Подільськ (Умань-Котовськ);
із Благовіщенського - Благовіщенське-Таужне, Благовіщенське-Хащувате, Благовіщенське-Гайворон, Благовіщенське-Завалля, Благовіщенське-Саврань, Благовіщенське-Піщана, Благовіщенське-Балта, Благовіщенське-Подільськ (Благовіщенське-Котовськ);
із Хащуватого - Хащувате-Гайворон, Хащувате-Завалля, Хащувате-Саврань, Хащувате-Піщана, Хащувате-Балта, Хащувате-Подільськ (Хащувате-Котовськ);
із Гайворона - Гайворон-Хащувате, Гайворон-Завалля, Гайворон-Саврань, Гайворон-Піщана, Гайворон-Балта, Гайворон-Подільськ (Гайворон-Котовськ);
із Завалля - Завалля-Саврань, Завалля-Піщана, Завалля-Балта, Завалля-Подільськ (Завалля-Котовськ);
із Саврані - Саврань-Піщана, Саврань-Балта, Саврань-Подільськ (Саврань-Котовськ);
із Балти - Балта-Подільськ (Балта-Котовськ).


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Жашкова, Умані, Гайворона, Балти та Подільська.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до ПОДІЛЬСЬКА

КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК через Гайворон

КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК через Бершадь

2015-2020