Автобус ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

через Балту, Саврань, Завалля, Хащувате, Благовіщенське, Умань, Жашків


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:35 Подільськ АС Одеська область A
09:15 Балта АС Одеська область B
10:00 Піщана Одеська область C
10:50 Саврань Одеська область D
11:15 Завалля Кіровоградська область E
11:40 Хащувате Кіровоградська область F
12:00 Таужне Кіровоградська область
12:20 Благовіщенське Кіровоградська область G
13:50 Умань АС Черкаська область H
15:05 Жашків АС Черкаська область I
17:35 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (30 місць).
Протяжність складає 420 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК

Автобус Подільськ-Київ через Саврань (Котовськ-Київ) з’єднує одну з найбільших залізничних вузлових станцій Одеської області - Подільськ зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Одеською, Кіровоградською, Черкаською та Київською. Відстань між Подільськом та Києвом становить 420 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Балта, Саврань, Завалля, Хащувате, Благовіщенське, Умань та Жашків. Повна тривалість поїздки складе 9 годин. Із Подільска автобус відправляється щоранку, у Києві - прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Подільськ-Київ через Саврань, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Подільська - Подільськ-Балта (Котовськ-Балта), Подільськ-Піщана (Котовськ-Піщана), Подільськ-Саврань (Котовськ-Саврань), Подільськ-Завалля (Котовськ-Завалля), Подільськ-Хащувате (Котовськ-Хащувате), Подільськ-Таужне (Котовськ-Таужне), Подільськ-Благовіщенське (Котовськ-Благовіщенське, Подільськ-Ульяновка, Котовськ-Ульяновка), Подільськ-Умань (Котовськ-Умань), Подільськ-Жашків (Котовськ-Жашків), Подільськ-Київ (Котовськ-Київ);
із Балти - Балта-Піщана, Балта-Саврань, Балта-Завалля, Балта-Хащувате, Балта-Таужне, Балта-Благовіщенське (Балта-Ульяновка), Балта-Умань, Балта-Жашків, Балта-Київ;
із Саврані - Саврань-Завалля, Саврань-Хащувате, Саврань-Таужне, Саврань-Благовіщенське (Саврань-Ульяновка), Саврань-Умань, Саврань-Жашків, Саврань-Київ;
із Хащуватого - Хащувате-Таужне, Хащувате-Благовіщенське (Хащувате-Ульяновка), Хащувате-Умань, Хащувате-Жашків, Хащувате-Київ;
із Благовіщенського - Благовіщенське-Умань (Ульяновка-Умань), Благовіщенське-Жашків (Ульяновка-Жашків), Благовіщенське-Київ (Ульяновка-Київ);
із Умані - Умань-Жашків, Умань-Київ;
із Жашкова - Жашків-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Подільська, Балти, Саврані, Умані, Жашкова та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОДІЛЬСЬКА до КИЄВА

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ через Гайворон

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ через Бершадь

2015-2020