Автобус КРЕМЕНЧУК-ЗІНЬКІВ

через Полтаву, Опішню

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:30 Кременчук АС місто Кременчук A
14:45 Потоки Кременчуцький район
14:50 Щербаки Кременчуцький район B
15:15 Андрійки Козельщинський район C
15:30 Бутенки Кобеляцький район
15:40 Дрижина Гребля Кобеляцький район D
15:45 Олійники Новосанжарський район
15:50 Малий Кобелячок Новосанжарський район
15:55 Лелюхівка Новосанжарський район E
16:10 Шевченки Полтавський район F
16:15 Мачухи Полтавський район
17:25 Полтава АВ місто Полтава G
18:55 Опішня АС Зіньківський район H
19:35 Шилівка Зіньківський район I
19:45 Зіньків АС місто Зіньків J
Рейс виконується щоп’ятниці та щонеділі. Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (16 місць). Протяжність складає 200 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ЗІНЬКОВА

КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ
КРОПИВНИЦЬКИЙ-СУМИ


2015-2017