Автобус ГЛУХІВ-ПОЛТАВА

через Путивль, Буринь, Терни, Недригайлів, Липову Долину, Гадяч, Зіньків, Опішню

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:55 Глухів АС Сумська область A
08:25 Баничі Сумська область
09:05 Путивль АС Сумська область B
09:45 Буринь АС Сумська область C
10:45 Терни Сумська область D
11:30 Недригайлів АС Сумська область E
12:45 Липова Долина АС Сумська область F
13:35 Гадяч АС Полтавська область G
14:30 Зіньків АС Полтавська область H
15:30 Опішня АС Полтавська область I
16:45 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щосуботи. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (45 місць). Протяжність складає 320 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГЛУХІВ


2015-2017