Розклад руху приміських поїздів по станції ВЕНЕСЛАВІВКА

Венеславівка - пасажирська залізнична станція Південної залізниці. Знаходиться на ділянці Лохвиця-Гадяч, яка в свою чергу відгалуджується від лінії Ромодан-Ромни-Бахмач, у селі Петрівка-Роменська Миргородського району. Відстань до станції Лохвиця (знаходиться у селі Піски Миргородського району) - 20 км, до станції Гадяч імені Сергієнка М.І. - 18 км. Вокзал станції Венеславівка знаходиться біля автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1702030 Сергіївка-Петрівка-Роменська-Комишня.

Від станції відправляються лише приміські потяги сполученням Кременчук-Гадяч імені Сергієнка М.І. та Гадяч імені Сергієнка М.І.-Кременчук. Скориставшись даними поїздами пасажири зможуть доїхати в одному напрямку до Осняг та Гадяча, у зворотному - до Коновалового, Пісків (залізнична станція Лохвиця), Бодакви, Вирішального (залізнична станція Сенча), Ромодану, Хоролу, Семенівки (залізнична станція Веселий Поділ), Глобиного та Кременчука. Досить зручний розклад руху приміських потягів по станції Лохвиця дозволяє пасажирам із Петрівка-Роменської зробити пересадку у напрямку Бахмача (до таких станцій як Сула (місто Заводське), Юсківці, Андріяшівка, Біловоди (село Бобрик Сумської області), Засулля, Ромни, Рогинці (село Ріпки Сумської області), Талалаївка, Блотниця (село Плугатар Чернігівської області), Рубанка (селище міського типу Дмитрівка Чернігівської області), Григорівка (селище Веселе Чернігівської області) та Бахмач-Пасажирський). Також, доїхавши до Ромодану, можна пересісти на поїзда, які слідують до Києва, Львова, Івано-Франківська, Яремче, Ворохти або Миргорода та Полтави.


Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на поїзд. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станції, оскільки із різних причин розклад поїздів може бути змінено або відмінено на певних ділянках чи повністю (у більшості випадків на поїздах приміського сполучення), крім того можуть бути призначені додаткові потяги на свята або вихідні на напрямках, які користуються підвищеним попитом у пасажирів.

Миргородський район
с. Петрівка-Роменська
вул. Покровськарозклад руху поїздів УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станції


на Гадяч та Кременчук

Час відправлення із початкової станції Час прибуття на станцію Венеславівка Номер поїзда Маршрут Час відправлення від станції Венеславівка Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 12:52 6683 Кременчук-Гадяч імені М.І. Сергієнка 12:54 13:20 Пт.-Нд.
13:53 14:22 6684 Гадяч імені М.І. Сергієнка-Кременчук 14:24 19:14 Пн.Вт.Чт.-Нд.

2015-2020