Автобус ГДИНЯ-ДНІПРО / Autobus GDYNIA-DNIEPR

через Гданськ, Ельблонг, Оструду, Ольштин, Ольштинек, Млаву, Плонськ, аеропорт Варшава-Модлін, Новий-Двір-Мазовецький, Варшаву, Люблін, Замостя, Львів, Золочів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Новоархангельськ, Кропивницький, Кривий Ріг

Gdańsk - Elbląg - Ostróda - Olsztyn - Olsztynek - Mława - Płońsk - Warsaw–Modlin Airport - Nowy Dwór Mazowiecki - Warszawa - Lublin - Zamość - Lwów - Złoczów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Humań - Nowoarchanhelśk - Kropywnycki - Krzywy Róg


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
17:40 Dw. PKS Gdynia/Гдиня АВ Polska A
18:30 Dw. PKS Gdańsk/Гданськ АВ Polska B
19:40 Elbląg/Ельблонг Polska
21:10 Ostróda/Оструда Polska
22:10 Olsztyn/Ольштин Polska C
22:40 Olsztynek/Ольштинек Polska
23:50 Mława/Млава Polska
01:10 Płońsk/Плонськ Polska
01:35 Warsaw–Modlin Airport/аеропорт Варшава-Модлін Polska
01:40 Nowy Dwór Mazowiecki/Новий-Двір-Мазовецький Polska
02:20 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Polska D
04:50 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie E
06:10 Zamość/Замостя Polska F
11:45 Львів АВ Двірцевий/Lwów Львівська область
13:00 Львів АВ/Lwów Львівська область G
15:15 Золочів/Złoczów Львівська область
16:15 Тернопіль АВ/Tarnopol Тернопільська область
18:50 Хмельницький АВ/Chmielnicki (можлива пересадка) Хмельницька область
20:50 Вінниця АВ/Winnica Вінницька область H
23:25 Умань АС/Humań Черкаська область
00:40 Новоархангельськ/Nowoarchanhelśk Кіровоградська область
02:30 Кропивницький АВ/Kropywnycki Кіровоградська область
05:30 Кривий Ріг АВ/Krzywy Róg Дніпропетровська область I
07:40 Дніпро АВЦ/Dniepr Dw. PKS Дніпропетровська область J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan.
Сайт перевізника: kasa.lux-reisen.com

Wyjazd: przez dzień.
www: kasa.lux-reisen.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ДНІПРО-ГДИНЯ/DNIEPR-GDYNIA

Автобус Гдиня-Дніпро (autobus Gdynia-Dniepr) з’єднує столицю Польщі - місто Варшаву із найбільшим містом Центральної України - Дніпром. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Польщею та Україною. Міста, через які курсує автобус: Гданськ, Ельблонг, Оструда, Ольштин, Ольштинек, Млава, Плонськ, Новий-Двір-Мазовецький, Варшава, Люблін, Замостя, Львів, Золочів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Умань, Кропивницький та Кривий Ріг. Повна тривалість поїздки складе близько 40 годин. Із Гдині автобус відправляється увечері, у Дніпрі - прибуває зранку через день на головний автовокзал міста.





Скориставшись автобусом Гдиня-Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гдині - Гдиня-Львів, Гдиня-Золочів, Гдиня-Тернопіль, Гдиня-Хмельницький, Гдиня-Вінниця, Гдиня-Умань, Гдиня-Новоархангельськ, Гдиня-Кропивницький, Гдиня-Кривий Ріг, Гдиня-Дніпро;
із Гданська - Гданськ-Львів, Гданськ-Золочів, Гданськ-Тернопіль, Гданськ-Хмельницький, Гданськ-Вінниця, Гданськ-Умань, Гданськ-Новоархангельськ, Гданськ-Кропивницький, Гданськ-Кривий Ріг, Гданськ-Дніпро;
із Ельблонга - Ельблонг-Львів, Ельблонг-Золочів, Ельблонг-Тернопіль, Ельблонг-Хмельницький, Ельблонг-Вінниця, Ельблонг-Умань, Ельблонг-Новоархангельськ, Ельблонг-Кропивницький, Ельблонг-Кривий Ріг, Ельблонг-Дніпро;
із Оструди - Оструда-Львів, Оструда-Золочів, Оструда-Тернопіль, Оструда-Хмельницький, Оструда-Вінниця, Оструда-Умань, Оструда-Новоархангельськ, Оструда-Кропивницький, Оструда-Кривий Ріг, Оструда-Дніпро;
із Ольштина - Ольштин-Львів, Ольштин-Золочів, Ольштин-Тернопіль, Ольштин-Хмельницький, Ольштин-Вінниця, Ольштин-Умань, Ольштин-Новоархангельськ, Ольштин-Кропивницький, Ольштин-Кривий Ріг, Ольштин-Дніпро;
із Варшави - Варшава-Львів, Варшава-Золочів, Варшава-Тернопіль, Варшава-Хмельницький, Варшава-Вінниця, Варшава-Умань, Варшава-Новоархангельськ, Варшава-Кропивницький, Варшава-Кривий Ріг, Варшава-Дніпро;
із Любліна - Люблін-Львів, Люблін-Золочів, Люблін-Тернопіль, Люблін-Хмельницький, Люблін-Вінниця, Люблін-Умань, Люблін-Новоархангельськ, Люблін-Кропивницький, Люблін-Кривий Ріг, Люблін-Дніпро.


Більш детальну інформацію стосовно розкладу руху автобуса, наявність вільних місць тощо УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від тривалості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ до ДНІПРА

СВІНОУЙСЬЦЕ-ДНІПРО

2015-2020