Розклад руху приміських поїздів по станції ТЕРЕШКІВКА

Терешківка - залізнична станція в Автозаводському районі Кременчука. Знаходиться на лінії Кременчук-Ромодан Південної залізниці між платформами 7 км та Мазурівка. Вокзал станції розташований між Кременчуцьким заводом технічного вуглецю та Кременчуцькою ТЕЦ.


Через станцію курсують лише приміські поїзда. Приміські потяги курсують сполученням Ромодан-Кременчук, Гадяч імені Сергієнка М.І.-Кременчук в одному напрямку та Кременчук-Ромодан, Кременчук-Гадяч імені Сергієнка М.І. - у зворотному напрямку. Скориставшись приміськими поїздами, пасажири зможуть доїхати до наступних станцій: Кагамлицька, Кременчук-Пасажирський - в одному напрямку, а також Рублівка, Глобине, Веселий Поділ (смт Семенівка), Хорол, Ромодан, Сенча, Лохвиця, Венеславівка та Гадяч імені Сергієнка М.І. - в іншому. Розклад руху приміських потягів дозволяє пасажирам, зробивши пересадку на станції Ромодан, дістатися Заводського, Ромен, Талалаївки та Бахмача (час очікування складає півгодини) або Лубен та Гребінки (час очікування - 50 хвилин).

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на поїзд. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху потягів із поточною інформацією на станції, оскільки із різних причин розклад поїздів може бути змінено або відмінено на певних ділянках чи повністю (у більшості випадків на поїздах приміського сполучення). Також можливе призначення додаткових рейсів на маршрутах, які користуються найбільшим попитом у населення.

м. Кременчук
вул. Свіштовська


розклад руху поїздів УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станції

на станцію Кременчук

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до станції Терешківка Номер поїзда Маршрут Час відправлення від станції Терешківка Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
04:05 06:32 6688 Ромодан-Кременчук 06:33 07:15 щоденно

Ромоданівський напрямок (на Глобине, Хорол, Ромодан, Гадяч)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до станції Терешківка Номер поїзда Маршрут Час відправлення від станції Терешківка Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:04 08:44 6683 Кременчук-Ромодан 08:45 11:12 Пн.-Чт.
08:04 08:44 6683 Кременчук-Гадяч імені М.І. Сергієнка 08:45 13:20 Пт.-Нд.

2015-2020