Розклад руху приміських поїздів по станції КАГАМЛИЦЬКА (К)

Кагамлицька (К) - залізнична станція в Автозаводському районі Кременчука. Знаходиться на лінії Кременчук-Ромодан Південної залізниці між платформою 7 км та станцією Кагамлицька. Станція розташована неподалік аеропорту «Кременчук».


Через станцію курсують лише приміські поїзда. Приміські потяги курсують сполученням Ромодан-Кременчук, Гадяч імені Сергієнка М.І.-Кременчук в одному напрямку та Кременчук-Ромодан, Кременчук-Гадяч імені Сергієнка М.І. - у зворотному напрямку. Скориставшись приміськими поїздами, пасажири зможуть доїхати до наступних станцій: Кагамлицька (Р), Кременчук-Пасажирський - в одному напрямку, а також Терешківка, Рублівка, Глобине, Веселий Поділ (смт Семенівка), Хорол, Ромодан, Сенча, Лохвиця, Венеславівка та Гадяч імені Сергієнка М.І. - в іншому. Розклад руху приміських потягів дозволяє пасажирам, зробивши пересадку на станції Ромодан чи Лохвиця, дістатися Заводського, Ромен, Талалаївки та Бахмача (час очікування складає півгодини) або Лубен та Гребінки (час очікування - 50 хвилин).

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на поїзд. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Можлива зміна розкладу руху поїздів або відміна на певних ділянках чи повністю.

м. Кременчук
Галузевий проїзд


на станцію Кременчук-Пасажирський

Час відправлення із початкової станції Час прибуття на станцію Кагамлицька (К) Номер поїзда Маршрут Час відправлення від станції Кагамлицька (К) Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
04:05 06:43 6688 Ромодан-Кременчук 06:44 07:15 щоденно

Ромоданівський напрямок (на Глобине, Хорол, Ромодан, Гадяч)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття на станцію Кагамлицька (К) Номер поїзда Маршрут Час відправлення від станції Кагамлицька (К) Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:04 08:34 6683 Кременчук-Ромодан 08:35 11:12 Пн.-Чт.
08:04 08:34 6683 Кременчук-Гадяч імені М.І. Сергієнка 08:35 13:20 Пт.-Нд.

2015-2020