Приміський поїзд ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-ОГУЛЬЦІ

тимчасово ВІДМІНЕНО

на напрямку курсує потяг ГРЕБІНКА-ОГУЛЬЦІ






розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях


6352 6356 6294 6506 Номер поїзда
Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Час приб. Час відпр. Станція Регіон
07:21 02:03 21:52 04:14 18:37 09:51 00:19 18:10 Полтава-Південна місто Полтава
02:08 02:09 09:56 09:57 18:15 18:16 платформа Східний місто Полтава
02:13 02:14 10:00 10:01 18:19 18:20 платформа Дублянщина місто Полтава
02:17 02:18 04:22 04:23 10:03 10:15 18:22 18:23 Вакулинці місто Полтава
02:22 02:23 10:19 10:20 18:27 18:28 платформа Лісові Поляни Полтавський район
02:26 02:27 04:29 04:30 10:22 10:24 18:31 18:32 Свинківка Полтавський район
02:30 02:31 10:27 10:28 18:35 18:36 платформа Ковалівка Полтавський район
02:35 02:36 10:32 10:33 18:40 18:41 платформа Парасковіївка Полтавський район
02:39 02:40 10:36 10:37 18:44 18:45 платформа Приміська Полтавський район
02:44 02:45 04:40 04:41 10:40 10:41 18:49 18:50 Божкове Полтавський район
02:50 02:51 10:46 10:47 18:55 18:56 платформа Зелена Полтавський район
02:55 02:56 10:51 10:52 19:00 19:01 Сторожовий Чутівський район
03:05 03:06 04:57 04:58 11:01 11:02 19:10 19:11 Кочубеївка Чутівський район
03:14 03:15 05:06 05:07 11:11 11:12 19:20 19:21 Скороходове Чутівський район
03:23 03:24 11:20 11:21 19:29 19:30 платформа Іскрівка Чутівський район
03:30 03:41 05:21 05:22 11:27 11:29 19:36 19:38 Коломак Харківська область
03:45 03:46 05:26 05:27 11:32 11:33 19:42 19:43 платформа З.п. 80 км Харківська область
03:50 03:51 05:31 05:32 11:37 11:38 19:47 19:48 платформа Панасівка Харківська область
04:00 04:01 05:41 05:42 11:47 11:48 19:57 19:58 Водяна Харківська область
04:06 04:07 05:47 05:48 11:52 11:53 20:02 20:03 платформа Садки Харківська область
04:11 04:12 05:52 05:53 11:57 11:58 20:07 20:08 платформа Мар’їне Харківська область
04:18 04:19 05:59 06:00 12:04 12:05 20:14 20:15 Ков’яги Харківська область
04:24 04:25 06:05 06:06 12:10 12:11 20:20 20:21 платформа Баранівка Харківська область
04:29 04:30 06:10 06:11 12:15 12:16 20:25 20:26 платформа Рогівка Харківська область
04:32 04:33 06:13 06:14 12:18 12:19 20:28 20:29 платформа Хворостове Харківська область
04:39 04:59 06:20 19:28 12:27 16:12 20:36 22:04 Огульці Харківська область
Рейси виконуються щоденно.
Загальний час у дорозі 2 год 06 хв - 2 год 36 хв.
Розклад руху поїздів у зворотному напрямку ОГУЛЬЦІ-ПОЛТАВА-ПІВДЕННА

Приміський потяг сполученням Полтава-Південна-Огульці з’єднує обласний центр - місто Полтаву із невеликою станцією сусідньої Харківщини - Огульцями (знаходиться у селі Шлях Валківського району). Маршрут електрички Полтава-Огульці пролягає територією Полтавської та Харківської областей. Найбільші залізничні станції, на яких зупиняється приміський поїзд Полтава-Огульці: Вакулинці, Свинківка, Божкове, Кочубеївка, Скороходове, Коломак, Водяна та Ков’яги. Повна тривалість поїздки складе 2-2,5 години.





Скориставшись приміським потягом Полтава-Південна-Огульці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лісові Поляни, Полтава-Свинківка, Полтава-Ковалівка, Полтава-Парасковіївка, Полтава-Приміська, Полтава-Божкове, Полтава-Зелена, Полтава-Сторожовий, Полтава-Кочубеївка, Полтава-Скороходове, Полтава-Іскрівка, Полтава-Коломак, Полтава-80 км, Полтава-Панасівка, Полтава-Водяна, Полтава-Садки, Полтава-Мар’їне, Полтава-Ков’яги, Полтава-Баранівка, Полтава-Рогівка, Полтава-Хворостове, Полтава-Огульці;
із Новоселівки (станція Свинківка) - Свинківка-Ковалівка, Свинківка-Парасковіївка, Свинківка-Приміська, Свинківка-Божкове, Свинківка-Зелена, Свинківка-Сторожовий, Свинківка-Кочубеївка, Свинківка-Скороходове, Свинківка-Іскрівка, Свинківка-Коломак, Свинківка-80 км, Свинківка-Панасівка, Свинківка-Водяна, Свинківка-Садки, Свинківка-Мар’їне, Свинківка-Ков’яги, Свинківка-Баранівка, Свинківка-Рогівка, Свинківка-Хворостове, Свинківка-Огульці;
із Божкового - Божкове-Зелена, Божкове-Сторожовий, Божкове-Кочубеївка, Божкове-Скороходове, Божкове-Іскрівка, Божкове-Коломак, Божкове-80 км, Божкове-Панасівка, Божкове-Водяна, Божкове-Садки, Божкове-Мар’їне, Божкове-Ков’яги, Божкове-Баранівка, Божкове-Рогівка, Божкове-Хворостове, Божкове-Огульці;
із Петрівки (станція Кочубеївка) - Кочубеївка-Скороходове, Кочубеївка-Іскрівка, Кочубеївка-Коломак, Кочубеївка-80 км, Кочубеївка-Панасівка, Кочубеївка-Водяна, Кочубеївка-Садки, Кочубеївка-Мар’їне, Кочубеївка-Ков’яги, Кочубеївка-Баранівка, Кочубеївка-Рогівка, Кочубеївка-Хворостове, Кочубеївка-Огульці;
зі Скороходового - Скороходове-Іскрівка, Скороходове-Коломак, Скороходове-80 км, Скороходове-Панасівка, Скороходове-Водяна, Скороходове-Садки, Скороходове-Мар’їне, Скороходове-Ков’яги, Скороходове-Баранівка, Скороходове-Рогівка, Скороходове-Хворостове, Скороходове-Огульці.


Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїзда із поточною інформацією на станціях, оскільки із різних причин розклад може бути змінено або рейс скасовано.

Інші рейси, які курсують на даному напрямку

ГРЕБІНКА-ОГУЛЬЦІ

2015-2020