Приміський поїзд ОГУЛЬЦІ-ПОЛТАВА-ПІВДЕННА
щоденно
розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях
6291 | 6353 | 7013 | 6295 | 6505 | Номер поїзда | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Час приб. | Час відпр. | Станція | Регіон |
04:51 | 06:20 | 10:30 | 12:27 | 12:55 | 10:50 | 16:09 | 19:37 | 19:57 | Огульці | Харківська область | |
04:59 | 05:00 | 10:38 | 10:39 | 16:17 | 16:18 | 20:05 | 20:06 | пл. Хворостове | Харківська область | ||
05:02 | 05:03 | 10:41 | 10:42 | 16:20 | 16:21 | 20:08 | 20:09 | пл. Рогівка | Харківська область | ||
05:07 | 05:08 | 10:46 | 10:47 | 16:25 | 16:26 | 20:13 | 20:14 | пл. Баранове | Харківська область | ||
05:12 | 05:13 | 10:52 | 10:53 | 13:11 | 13:12 | 16:31 | 16:32 | 20:19 | 20:20 | Ков’яги | Харківська область |
05:19 | 05:20 | 10:59 | 11:00 | 16:38 | 16:39 | 20:26 | 20:27 | пл. Мар’їне | Харківська область | ||
05:23 | 05:24 | 11:04 | 11:05 | 16:42 | 16:43 | 20:31 | 20:32 | пл. Садки | Харківська область | ||
05:29 | 05:30 | 11:10 | 11:11 | 13:26 | 13:27 | 16:48 | 16:49 | 20:37 | 20:51 | Водяна | Харківська область |
05:38 | 05:39 | 11:19 | 11:20 | 16:57 | 16:58 | 20:59 | 21:00 | пл. Панасівка | Харківська область | ||
05:42 | 05:43 | 11:24 | 11:25 | 17:01 | 17:02 | 21:04 | 21:05 | пл. З.п. 80 км | Харківська область | ||
05:46 | 05:47 | 11:28 | 11:30 | 13:41 | 13:42 | 17:05 | 17:06 | 21:08 | 21:09 | Коломак | Харківська область |
05:53 | 05:54 | 11:36 | 11:37 | 17:12 | 17:13 | 21:15 | 21:16 | пл. Іскрівка | Полтавська область | ||
06:02 | 06:03 | 11:45 | 11:46 | 13:55 | 13:56 | 17:20 | 17:21 | 21:24 | 21:25 | Скороходове | Полтавська область |
06:13 | 06:14 | 11:56 | 11:57 | 14:06 | 14:07 | 17:31 | 17:32 | 21:35 | 21:36 | Кочубеївка | Полтавська область |
06:22 | 06:23 | 12:05 | 12:06 | 17:40 | 17:41 | Сторожовий | Полтавська область | ||||
06:26 | 06:27 | 12:09 | 12:10 | 17:44 | 17:45 | пл. Зелена | Полтавська область | ||||
06:31 | 06:32 | 12:14 | 12:15 | 14:21 | 14:22 | 17:49 | 17:50 | 21:50 | 21:51 | Божкове | Полтавська область |
06:35 | 06:37 | 12:18 | 12:19 | 17:53 | 17:54 | пл. Приміська | Полтавська область | ||||
06:40 | 06:41 | 12:23 | 12:24 | 17:58 | 17:59 | пл. Парасковіївка | Полтавська область | ||||
06:44 | 06:45 | 12:27 | 12:28 | 18:02 | 18:03 | пл. Ковалівка | Полтавська область | ||||
06:48 | 06:49 | 12:31 | 12:32 | 14:30 | 14:31 | 18:06 | 18:07 | Свинківка | Полтавська область | ||
06:51 | 06:52 | 12:34 | 12:35 | 18:09 | 18:10 | пл. Лісові Поляни | Полтавська область | ||||
06:57 | 06:58 | 12:40 | 12:41 | 14:38 | 14:39 | 18:15 | 18:16 | Вакулинці | Полтавська область | ||
07:01 | 07:02 | 12:44 | 12:45 | 18:20 | 18:21 | пл. Дублянщина | Полтавська область | ||||
07:05 | 07:06 | 12:48 | 12:49 | 18:24 | 18:25 | пл. Східний | Полтавська область | ||||
07:10 | 12:53 | 04:12 | 14:47 | 10:38 | 18:29 | 08:21 | 22:10 | 17:14 | Полтава-Південна | Полтавська область | |
Рейси виконуються щоденно. Загальний час у дорозі 1 год 52 хв - 2 год 23 хв. |