Приміський поїзд 6362/6722/6354 ГРЕБІНКА-ОГУЛЬЦІ

щоденно






розклад руху поїзда УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станціях


Час прибуття Час відправлення Станція Регіон
02:06 Гребінка місто Гребінка
02:11 02:12 З.п. 136 км місто Гребінка
02:17 02:18 платформа Бесідівщина Лубенський район
02:21 02:22 платформа 143 км Лубенський район
02:29 02:30 Лазірки Лубенський район
02:43 02:48 Вили Лубенський район
03:05 03:06 Лубни місто Лубни
03:13 03:14 платформа Терни Лубенський район
03:21 03:22 Солоницька Лубенський район
03:35 03:36 Тарнавщина Лубенський район
03:42 03:43 Стадня (пл. 200 км) Лубенський район
03:51 03:53 Ромодан Миргородський район
03:59 04:00 платформа 209 км Миргородський район
04:09 04:10 Кибинці Миргородський район
04:17 04:18 платформа 227 км місто Миргород
04:24 04:25 Миргород місто Миргород
04:34 04:35 Мелашенкове Миргородський район
04:41 04:42 Гоголеве Миргородський район
04:50 04:51 платформа Матяшівка Миргородський район
04:58 04:59 Яреськи Миргородський район
05:10 05:11 Сагайдак Миргородський район
05:19 05:29 Братешки Полтавський район
05:35 05:36 платформа Шкурупії Полтавський район
05:42 05:43 Решетилівка Полтавський район
05:55 05:56 Уманцівка Полтавський район
05:59 06:00 платформа 303 км Полтавський район
06:06 06:07 Абазівка Полтавський район
06:12 06:13 платформа 311 км Полтавський район
06:21 06:22 Супрунівка місто Полтава
06:31 06:33 Полтава-Київська місто Полтава
06:39 06:40 платформа Шведська Могила місто Полтава
06:42 06:43 платформа Яківці місто Полтава
06:46 06:47 Роз’їзд 328 км місто Полтава
06:50 06:51 платформа Монастирський місто Полтава
06:56 06:57 платформа Кривохатки місто Полтава
07:03 07:04 платформа Крутий Берег місто Полтава
07:07 07:08 платформа 336 км місто Полтава
07:13 08:19 Полтава-Південна місто Полтава
08:23 08:24 платформа Східний місто Полтава
08:27 08:28 платформа Дублянщина місто Полтава
08:31 08:32 Вакулинці місто Полтава
08:37 08:38 платформа Лісові Поляни Полтавський район
08:40 08:41 Свинківка Полтавський район
08:43 08:44 платформа Ковалівка Полтавський район
08:48 08:49 платформа Парасковіївка Полтавський район
08:52 08:53 платформа Приміська Полтавський район
08:57 08:58 Божкове Полтавський район
09:05 09:06 платформа Зелена Полтавський район
09:09 09:10 Сторожовий Полтавський район
09:18 09:19 Кочубеївка Полтавський район
09:28 09:29 Скороходове Полтавський район
09:37 09:38 платформа Іскрівка Полтавський район
09:43 09:44 Коломак Харківська область
09:48 09:49 З.п. 80 км Харківська область
09:53 09:54 платформа Панасівка Харківська область
10:02 10:13 Водяна Харківська область
10:18 10:19 платформа Садки Харківська область
10:23 10:24 платформа Мар’їне Харківська область
10:29 10:30 Ков’яги Харківська область
10:34 10:35 платформа Баранівка Харківська область
10:39 10:40 платформа Рогівка Харківська область
10:43 10:44 платформа Хворостове Харківська область
10:50 Огульці Харківська область
Рейс виконується щоденно.
Загальний час у дорозі 8 год 44 хв.
Розклад руху поїздів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ПІВДЕННА-ГРЕБІНКА

Приміський електропоїзд сполученням Гребінка-Огульці з’єднує одну з найбільших вузлових станцій Полтавщини - Гребінку із невеликою станцією сусідньої Харківщини - Огульцями. Відстань між станціями Гребінка та Огульці залізничними шляхами становить 300 км. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. Щоденно на маршруті здійснюється ранковий рейс. Найбільші станції на шляху слідування електрички: Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Яреськи, Сагайдак, Решетилівка, Полтава-Київська, Полтава-Південна, Скороходове, Коломак, Водяна, Ков’яги.





Скориставшись приміським потягом Гребінка-Огульці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гребінки - Гребінка-Лубни, Гребінка-Ромодан, Гребінка-Миргород, Гребінка-Гоголеве, Гребінка-Яреськи, Гребінка-Сагайдак, Гребінка-Братешки, Гребінка-Решетилівка, Гребінка-Абазівка, Гребінка-Супрунівка, Гребінка-Полтава-Київська, Гребінка-Полтава-Південна, Гребінка-Свинківка, Гребінка-Божків, Гребінка-Сторожовий, Гребінка-Кочубеївка, Гребінка-Скороходове, Гребінка-Коломак, Гребінка-Водяна, Гребінка-Ков’яги, Гребінка-Огульці;
із Лубен - Лубни-Ромодан, Лубни-Миргород, Лубни-Гоголеве, Лубни-Яреськи, Лубни-Сагайдак, Лубни-Братешки, Лубни-Решетилівка, Лубни-Абазівка, Лубни-Супрунівка, Лубни-Полтава-Київська, Лубни-Полтава-Південна, Лубни-Свинківка, Лубни-Божків, Лубни-Сторожовий, Лубни-Кочубеївка, Лубни-Скороходове, Лубни-Коломак, Лубни-Водяна, Лубни-Ков’яги, Лубни-Огульці;
із Ромодану - Ромодан-Миргород, Ромодан-Гоголеве, Ромодан-Яреськи, Ромодан-Сагайдак, Ромодан-Братешки, Ромодан-Решетилівка, Ромодан-Абазівка, Ромодан-Супрунівка, Ромодан-Полтава-Київська, Ромодан-Полтава-Південна, Ромодан-Свинківка, Ромодан-Божків, Ромодан-Сторожовий, Ромодан-Кочубеївка, Ромодан-Скороходове, Ромодан-Коломак, Ромодан-Водяна, Ромодан-Ков’яги, Ромодан-Огульці;
із Миргорода - Миргород-Гоголеве, Миргород-Яреськи, Миргород-Сагайдак, Миргород-Братешки, Миргород-Решетилівка, Миргород-Абазівка, Миргород-Супрунівка, Миргород-Полтава-Київська, Миргород-Полтава-Південна, Миргород-Свинківка, Миргород-Божків, Миргород-Сторожовий, Миргород-Кочубеївка, Миргород-Скороходове, Миргород-Коломак, Миргород-Водяна, Миргород-Ков’яги, Миргород-Огульці.


Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху потяга із поточною інформацією на станціях, оскільки із різних причин його може бути змінено, можлива також відміна поїзда на певних ділянках чи повністю.


2015-2020