Автобус ПОЛТАВА-НАДЕЖДА

через Супрунівку, Абазівку, Циганське, Нову Диканьку, Решетилівку, Білоконі, Жовтневе, Кривки, Потеряйки, Нову Михайлівку, Піщане

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:45 16:25 Полтава АВ місто Полтава A
06:50 16:30 Супрунівка Полтавський район
07:00 16:40 Абазівка Полтавський район B
07:05 16:45 Циганське Полтавський район
07:10 16:50 Нова Диканька Решетилівський район
07:30 17:10 Решетилівка АС смт Решетилівка C
07:40 17:20 Білоконі Решетилівський район D
07:45 17:25 Жовтневе Решетилівський район E
07:50 17:30 Кривки Решетилівський район F
07:55 17:35 Потеряйки Решетилівський район G
08:00 17:40 Нова Михайлівка Решетилівський район H
08:05 17:45 Піщане Решетилівський район I
08:15 17:55 Надежда Диканський район J
Рейси виконуються по п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршруті: Еталон. Протяжність складає 70 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку НАДЕЖДА-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до НАДЕЖДИ

ПОЛТАВА-ДИКАНЬКА


2015-2017