Автобус ПОЛТАВА-ДОНЕЦЬК (до Курахового)

через Чутове, Валки, Харків, Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку, Костянтинівку, Мирноград (Димитров), Покровськ (Красноармійськ)

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:20 Полтава АВ Полтавська область A
12:20 Чутове АС Полтавська область B
13:05 Валки АС Харківська область
14:25 Харків АС-1 Харківська область
15:00 Харків АС-6 Харківська область C
17:10 Ізюм АС Харківська область D
18:10 Слов’янськ АС Донецька область E
18:45 Краматорськ АС Донецька область F
19:10 Дружківка АС Донецька область G
19:35 Костянтинівка ЗВ Донецька область H
20:35 Мирноград (Димитров) Донецька область
20:45 Покровськ АС Донецька область I
21:45 Курахове АС Донецька область J
Рейс виконується через день. Можливі автобуси на маршруті: VanHool (56 місць), Volkswagen (18 місць), Volvo (42 місця), БАЗ. Протяжність складає 485 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДОНЕЦЬК-ПОЛТАВА


2015-2017