Автобус ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

через Балту, Лісничівку, Перейму, Стратіївку, Ольгопіль, Чечельник, Бершадь, Джулинку, Шляхову, Умань, Жашків


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:20 Подільськ АС Одеська область A
11:10 Балта АС Одеська область B
11:25 Лісничівка Одеська область
11:40 Перейма Одеська область C
11:55 Стратіївка Вінницька область
12:10 Ольгопіль Вінницька область D
12:40 Чечельник АС Вінницька область E
13:20 Бершадь АС Вінницька область F
14:00 Джулинка Вінницька область G
14:15 Шляхова Вінницька область
15:35 Умань АС Черкаська область H
16:35 Жашків АС Черкаська область I
19:15 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (26 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 380 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК

Автобус Подільськ-Київ через Бершадь (Котовськ-Київ) з’єднує сорокатисячний районний центр Одеської області - місто Подільськ (попередня назва Котовськ) зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Одеською, Вінницькою, Черкаською та Київською. Відстань між Подільськом та Києвом становить 380 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Балта, Чечельник, Бершадь, Умань та Жашків. Повна тривалість поїздки складе близько 9 годин. Із Подільська автобус відправляється щоранку, у столиці - прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Подільськ-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Подільська - Подільськ-Балта (Котовськ-Балта), Подільськ-Лісничівка (Котовськ-Лісничівка), Подільськ-Перейма (Котовськ-Перейма), Подільськ-Стратіївка (Котовськ-Стратіївка), Подільськ-Ольгопіль (Котовськ-Ольгопіль), Подільськ-Чечельник (Котовськ-Чечельник), Подільськ-Бершадь (Котовськ-Бершадь), Подільськ-Джулинка (Котовськ-Джулинка), Подільськ-Шляхова (Котовськ-Шляхова), Подільськ-Умань (Котовськ-Умань), Подільськ-Жашків (Котовськ-Жашків), Подільськ-Київ (Котовськ-Київ);
із Балти - Балта-Лісничівка, Балта-Перейма, Балта-Стратіївка, Балта-Ольгопіль, Балта-Чечельник, Балта-Бершадь, Балта-Джулинка, Балта-Шляхова, Балта-Умань, Балта-Жашків, Балта-Київ;
із Чечельника - Чечельник-Бершадь, Чечельник-Джулинка, Чечельник-Шляхова, Чечельник-Умань, Чечельник-Жашків, Чечельник-Київ;
із Бершаді - Бершадь-Джулинка, Бершадь-Шляхова, Бершадь-Умань, Бершадь-Жашків, Бершадь-Київ;
із Умані - Умань-Жашків, Умань-Київ;
із Жашкова - Жашків-Київ;
із інших населених пунктів - Лісничівка-Київ, Перейма-Київ, Стратіївка-Чечельник, Стратіївка-Бершадь, Стратіївка-Умань, Стратіївка-Київ, Ольгопіль-Чечельник, Ольгопіль-Бершадь, Ольгопіль-Умань, Ольгопіль-Київ, Джулинка-Умань, Джулинка-Київ, Шляхова-Умань, Шляхова-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Подільська, Балти, Чечельника, Бершаді, Умані, Жашкова та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОДІЛЬСЬКА до КИЄВА

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ через Гайворон

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ через Саврань

2015-2020