Автобус БЕРШАДЬ-КИЇВ

через Війтівку, Красносілку, Теплик, Краснопілку, Умань, Жашків



траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Бершадь АС Вінницька область A
15:10 Війтівка Вінницька область B
15:25 Красносілка Вінницька область C
16:15 Теплик АС Вінницька область D
16:30 Марківка Вінницька область E
16:40 Кивачівка Вінницька область F
16:50 Краснопілка Вінницька область G
17:40 Умань АС Черкаська область H
18:00 Краснопілка Черкаська область
18:05 Подібна Черкаська область
18:15 Нестерівка Черкаська область
18:25 Соколівка Черкаська область
18:30 Конела Черкаська область
18:35 Бузівка Черкаська область
18:55 Жашків АС Черкаська область I
19:05 Юрківка Київська область
19:10 Сніжки Київська область
20:00 Біла Церква Київська область
21:15 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Setra (55 місць).
Протяжність складає 315 км.
Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-БЕРШАДЬ

Автобус Бершадь-Київ через Теплик з’єднує 13-тисячний районний центр Вінницької області - місто Бершадь зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Вінницькою (Бершадський, Теплицький та Гайсинський райони), Черкаською та Київською. Відстань від Бершаді до Києва становить 315 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Теплик, Умань та Жашків. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. Із Бершаді автобус відправляється щоденно у другій половині дня, у Києві - прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Бершадь-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Бершаді - Бершадь-Війтівка, Бершадь-Красносілка, Бершадь-Теплик, Бершадь-Марківка, Бершадь-Кивачівка, Бершадь-Краснопілка, Бершадь-Умань, Бершадь-Жашків, Бершадь-Біла Церква, Бершадь-Київ;
із Теплика - Теплик-Марківка, Теплик-Кивачівка, Теплик-Краснопілка, Теплик-Умань, Теплик-Жашків, Теплик-Біла Церква, Теплик-Київ;
із Умані - Умань-Краснопілка, Умань-Подібна, Умань-Нестерівка, Умань-Соколівка, Умань-Конела, Умань-Бузівка, Умань-Жашків, Умань-Біла Церква, Умань-Київ;
із Жашкова - Жашків-Юрківка, Жашків-Сніжки, Жашків-Біла Церква, Жашків-Київ;
із інших населених пунктів - Війтівка-Теплик, Війтівка-Умань, Війтівка-Жашків, Війтівка-Біла Церква, Війтівка-Київ, Красносілка-Теплик, Красносілка-Умань, Красносілка-Жашків, Красносілка-Біла Церква, Красносілка-Київ, Марківка-Умань, Марківка-Жашків, Марківка-Біла Церква, Марківка-Київ, Кивачівка-Умань, Кивачівка-Жашків, Кивачівка-Біла Церква, Кивачівка-Київ, Краснопілка-Умань, Краснопілка-Жашків, Краснопілка-Біла Церква, Краснопілка-Київ, Подібна-Жашків, Подібна-Біла Церква, Подібна-Київ, Нестерівка-Жашків, Нестерівка-Біла Церква, Нестерівка-Київ, Соколівка-Жашків, Соколівка-Біла Церква, Соколівка-Київ, Конела-Жашків, Конела-Біла Церква, Конела-Київ, Бузівка-Жашків, Бузівка-Київ, Юрківка-Київ, Сніжки-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Бершаді, Теплика, Умані, Жашкова та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із БЕРШАДІ до КИЄВА

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

2015-2020