Автобус ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

через Балту, Піщану, Бандурове, Хащувате, Гайворон, Джулинку, Шляхову, Умань, Жашків


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:50 Подільськ АС Одеська область A
10:40 Балта АС Одеська область B
10:50 Козацьке Одеська область
11:10 Новополь (Ухожани) Одеська область
11:25 Піщана Одеська область C
11:50 Бандурове Кіровоградська область
12:15 Хащувате Кіровоградська область D
12:40 Гайворон АС Кіровоградська область E
12:50 Ставки Вінницька область
13:00 Джулинка Вінницька область F
13:20 Шляхова Вінницька область G
14:45 Умань АС Черкаська область H
15:50 Жашків АС Черкаська область I
18:15 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (29 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 370 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК

Автобус Подільськ-Київ (Котовськ-Київ) з’єднує п’яте за величиною місто Одещини - Подільськ зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Одеською, Кіровоградською, Вінницькою, Черкаською та Київською. Відстань між містами становить 370 км. Повна тривалість поїздки складе понад 8 годин. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Балта, Гайворон, Умань та Жашків. Із Подільська автобус відправляється кожного ранку. У Києві прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Подільськ-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Подільська - Подільськ-Балта (Котовськ-Балта), Подільськ-Козацьке (Котовськ-Козацьке), Подільськ-Новополь (Подільськ-Ухожани, Котовськ-Новополь, Котовськ-Ухожани), Подільськ-Піщана (Котовськ-Піщана), Подільськ-Бандурове (Котовськ-Бандурове), Подільськ-Хащувате (Котовськ-Хащувате), Подільськ-Гайворон (Котовськ-Гайворон), Подільськ-Ставки (Котовськ-Ставки), Подільськ-Джулинка (Котовськ-Джулинка), Подільськ-Шляхова (Котовськ-Шляхова), Подільськ-Умань (Котовськ-Умань), Подільськ-Жашків (Котовськ-Жашків), Подільськ-Київ;
із Балти - Балта-Козацьке, Балта-Новополь (Балта-Ухожани), Балта-Піщана, Балта-Бандурове, Балта-Хащувате, Балта-Гайворон, Балта-Ставки, Балта-Джулинка, Балта-Шляхова, Балта-Умань, Балта-Жашків, Балта-Київ;
із Гайворона - Гайворон-Ставки, Гайворон-Джулинка, Гайворон-Шляхова, Гайворон-Умань, Гайворон-Жашків, Гайворон-Київ;
із Умані - Умань-Жашків, Умань-Київ;
із Жашкова - Жашків-Київ;

із інших населених пунктів - Козацьке-Київ, Новополь-Київ (Ухожани-Київ), Піщана-Київ, Бандурове-Київ, Хащувате-Київ, Ставки-Київ, Джулинка-Київ, Шляхова-Київ, Козацьке-Гайворон, Новополь-Гайворон (Ухожани-Гайворон), Піщана-Гайворон, Бандурове-Гайворон, Хащувате-Гайворон, Ставки-Умань, Джулинка-Умань, Шляхова-Умань, Козацьке-Умань, Новополь-Умань (Ухожани-Умань), Піщана-Умань.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Подільська, Балти, Гайворона, Умані, Жашкова та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОДІЛЬСЬКА до КИЄВА

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ через Бершадь

ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ через Саврань

2015-2020