Автобус КИЇВ-ПОДІЛЬСЬК/КИЇВ-КОТОВСЬК

через Жашків, Умань, Шляхову, Джулинку, Гайворон, Хащувате, Бандурове, Піщану, Балту

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:10 Київ ЦАВ місто Київ A
10:40 Жашків АС Черкаська область B
11:00 Бузівка Черкаська область
11:05 Конела Черкаська область
11:10 Соколівка Черкаська область
11:20 Нестерівка Черкаська область
11:30 Подібна Черкаська область
11:35 Краснопілка Черкаська область
12:20 Умань АС Черкаська область C
13:05 Шляхова Вінницька область D
13:15 Джулинка Вінницька область E
13:35 Гайворон АС Кіровоградська область F
13:50 Хащувате Кіровоградська область G
14:05 Бандурове Кіровоградська область
14:30 Піщана Одеська область H
14:45 Новополь Одеська область
15:00 Козацьке Одеська область
15:15 Балта АС Одеська область I
16:00 Подільськ АС Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (29 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 370 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОДІЛЬСЬК-КИЇВ

Автобус Київ-Подільськ (Київ-Котовськ) з’єднує столицю країни - місто Київ із містом обласного підпорядкування, яке знаходиться на півночі Одеської області - Подільськом. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Черкаською, Кіровоградською та Одеською. Відстань між Києвом і Подільськом становить 370 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Жашків, Умань, Гайворон та Балта. Повна тривалість поїздки складе близько 8 годин. У Києві автобус відправляється із центрального автовокзалу на проспекті Науки щоранку.





Скориставшись автобусом Київ-Подільськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Жашків, Київ-Умань, Київ-Шляхова, Київ-Джулинка, Київ-Гайворон, Київ-Хащувате, Київ-Бандурове, Київ-Піщана, Київ-Козацьке, Київ-Балта, Київ-Подільськ (Київ-Котовськ);
із Жашкова - Жашків-Умань, Жашків-Шляхова, Жашків-Джулинка, Жашків-Гайворон, Жашків-Хащувате, Жашків-Бандурове, Жашків-Піщана, Жашків-Козацьке, Жашків-Балта, Жашків-Подільськ (Жашків-Котовськ);
із Умані - Умань-Шляхова, Умань-Джулинка, Умань-Гайворон, Умань-Хащувате, Умань-Бандурове, Умань-Піщана, Умань-Балта, Умань-Подільськ (Умань-Котовськ);
зі Шляхової - Шляхова-Джулинка, Шляхова-Гайворон, Шляхова-Хащувате, Шляхова-Бандурове, Шляхова-Піщана, Шляхова-Балта, Шляхова-Подільськ (Шляхова-Котовськ);
із Джулинки - Джулинка-Гайворон, Джулинка-Хащувате, Джулинка-Бандурове, Джулинка-Піщана, Джулинка-Балта, Джулинка-Подільськ (Джулинка-Котовськ);
із Гайворона - Гайворон-Хащувате, Гайворон-Бандурове, Гайворон-Піщана, Гайворон-Балта, Гайворон-Подільськ (Гайворон-Котовськ);
із Хащуватого - Хащувате-Бандурове, Хащувате-Піщана, Хащувате-Балта, Хащувате-Подільськ (Хащувате-Котовськ);
із Бандурового - Бандурове-Піщана, Бандурове-Балта, Бандурове-Подільськ (Бандурове-Котовськ);
із Піщаної - Піщана-Балта, Піщана-Подільськ (Піщана-Котовськ);
із Балти - Балта-Подільськ (Балта-Котовськ).


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Жашкова, Умані, Гайворона, Балти та Подільська.


2015-2018