Автобус МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ

через Гонтівку, Чернівці, Березівку, Хоменки, Джурин, Рахни-Лісові, Шпиків, Печеру, Немирів, Вінницю, Калинівку, Махнівку, Козятин, Ружин, Сквиру, Білу Церкву


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 Могилів-Подільський АС Вінницька область A
08:35 Гонтівка Вінницька область
08:55 Чернівці АС Вінницька область B
09:15 Березівка Вінницька область
09:35 Хоменки Вінницька область
09:45 Джурин Вінницька область
10:10 Рахни-Лісові Вінницька область
10:20 Шпиків Вінницька область
10:45 Печера Вінницька область
11:20 Немирів Вінницька область C
12:45 Вінниця АВ Вінницька область D
13:20 Калинівка Вінницька область E
14:00 Махнівка Вінницька область
14:25 Козятин Вінницька область F
15:15 Ружин АС Житомирська область G
16:00 Сквира АС Київська область H
17:05 Біла Церква Київська область I
18:35 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (27 місць).
Протяжність складає 420 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Автобус Могилів-Подільський-Київ з’єднує 30-тисячне місто, яке знаходиться на південному заході Вінницької області - Могилів-Подільський зі столицею - містом Київ та обласним центром - містом Вінниця. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Вінницькою, Житомирською та Київською. Відстань між Могилів-Подільським та Києвом становить 420 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Чернівці, Немирів, Вінниця, Калинівка, Козятин, Ружин, Сквира та Біла Церква. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. Із Могилів-Подільського автобус відправляється щоранку.





Скориставшись автобусом Могилів-Подільський-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Могилів-Подільського - Могилів-Подільський-Гонтівка, Могилів-Подільський-Чернівці, Могилів-Подільський-Березівка, Могилів-Подільський-Хоменки, Могилів-Подільський-Джурин, Могилів-Подільський-Рахни-Лісові, Могилів-Подільський-Шпиків, Могилів-Подільський-Печера, Могилів-Подільський-Немирів, Могилів-Подільський-Вінниця, Могилів-Подільський-Калинівка, Могилів-Подільський-Махнівка, Могилів-Подільський-Козятин, Могилів-Подільський-Ружин, Могилів-Подільський-Сквира, Могилів-Подільський-Біла Церква, Могилів-Подільський-Київ;
із Чернівців - Чернівці-Березівка, Чернівці-Хоменки, Чернівці-Джурин, Чернівці-Рахни-Лісові, Чернівці-Шпиків, Чернівці-Печера, Чернівці-Немирів, Чернівці-Вінниця, Чернівці-Калинівка, Чернівці-Махнівка, Чернівці-Козятин, Чернівці-Ружин, Чернівці-Сквира, Чернівці-Біла Церква, Чернівці-Київ;
із Вінниці - Вінниця-Калинівка, Вінниця-Махнівка, Вінниця-Козятин, Вінниця-Ружин, Вінниця-Сквира, Вінниця-Біла Церква, Вінниця-Київ;
із Ружина - Ружин-Сквира, Ружин-Біла Церква, Ружин-Київ;
зі Сквири - Сквира-Біла Церква, Сквира-Київ;
із інших населених пунктів - Гонтівка-Вінниця, Гонтівка-Київ, Березівка-Вінниця, Березівка-Київ, Хоменки-Вінниця, Хоменки-Київ, Джурин-Вінниця, Джурин-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Могилів-Подільського, Чернівців, Вінниці, Ружина, Сквири та Києва.


2015-2020