Автобус КИЇВ-МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

через Сквиру, Ружин, Козятин, Махнівку, Калинівку, Вінницю, Немирів, Шпиків, Рахни-Лісові, Джурин, Хоменки, Березівку, Чернівці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:40 Київ ЦАВ місто Київ A
11:00 Сквира АС Київська область B
11:45 Ружин АС Житомирська область C
12:33 Козятин Вінницька область D
13:07 Махнівка (Комсомольське) Вінницька область
13:47 Калинівка Вінницька область E
14:50 Вінниця АВ Вінницька область F
15:52 Немирів Вінницька область G
16:22 Печера Вінницька область
16:47 Шпиків Вінницька область H
16:59 Рахни-Лісові Вінницька область
17:22 Джурин Вінницька область
17:30 Хоменки Вінницька область
17:45 Березівка Вінницька область
18:00 Чернівці АС Вінницька область I
18:20 Гонтівка Вінницька область
18:55 Могилів-Подільський АС Вінницька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (25 місць).
Протяжність складає 420 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ

Автобус Київ-Могилів-Подільський через Сквиру з’єднує столицю країни - місто Київ із прикордонним містом - Могилів-Подільським. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Київською, Житомирською та Вінницькою. Відстань між Києвом та Могилів-Подільським становить 420 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Сквира, Ружин, Козятин, Махнівка, Калинівка, Вінниця, Немирів, Шпиків, Рахни-Лісові, Джурин, Хоменки, Березівка, Чернівці. Повна тривалість поїздки складе 10 годин. У Києві автобус відправляється із центрального автовокзалу кожного ранку.





Скориставшись автобусом Київ-Могилів-Подільський, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Сквира, Київ-Ружин, Київ-Козятин, Київ-Махнівка, Київ-Калинівка, Київ-Вінниця, Київ-Немирів, Київ-Печера, Київ-Шпиків, Київ-Рахни-Лісові, Київ-Джурин, Київ-Хоменки, Київ-Березівка, Київ-Чернівці, Київ-Гонтівка, Київ-Могилів-Подільський;
зі Сквири - Сквира-Ружин, Сквира-Козятин, Сквира-Махнівка, Сквира-Калинівка, Сквира-Вінниця, Сквира-Немирів, Сквира-Печера, Сквира-Шпиків, Сквира-Рахни-Лісові, Сквира-Джурин, Сквира-Хоменки, Сквира-Березівка, Сквира-Чернівці, Сквира-Гонтівка, Сквира-Могилів-Подільський;
із Ружина - Ружин-Козятин, Ружин-Махнівка, Ружин-Калинівка, Ружин-Вінниця, Ружин-Немирів, Ружин-Печера, Ружин-Шпиків, Ружин-Рахни-Лісові, Ружин-Джурин, Ружин-Хоменки, Ружин-Березівка, Ружин-Чернівці, Ружин-Гонтівка, Ружин-Могилів-Подільський;
із Козятина - Козятин-Махнівка, Козятин-Калинівка, Козятин-Вінниця, Козятин-Немирів, Козятин-Печера, Козятин-Шпиків, Козятин-Рахни-Лісові, Козятин-Джурин, Козятин-Хоменки, Козятин-Березівка, Козятин-Чернівці, Козятин-Гонтівка, Козятин-Могилів-Подільський;
із Калинівки - Калинівка-Вінниця, Калинівка-Немирів, Калинівка-Печера, Калинівка-Шпиків, Калинівка-Рахни-Лісові, Калинівка-Джурин, Калинівка-Хоменки, Калинівка-Березівка, Калинівка-Чернівці, Калинівка-Гонтівка, Калинівка-Могилів-Подільський;
із Вінниці - Вінниця-Немирів, Вінниця-Печера, Вінниця-Шпиків, Вінниця-Рахни-Лісові, Вінниця-Джурин, Вінниця-Хоменки, Вінниця-Березівка, Вінниця-Чернівці, Вінниця-Гонтівка, Вінниця-Могилів-Подільський.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Сквири, Ружина, Вінниці та Могилів-Подільського.


2015-2018