Автобус КИЇВ-КОСІВ-БУКОВЕЛЬ

через Житомир, Бердичів, Вінницю, Літин, Хмельницький, Ярмолинці, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці, Снятин, Коломию, Верховину, Ворохту, Татарів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:20 Київ ЦАВ місто Київ A
19:45 Житомир АВ Житомирська область B
20:15 Бердичів Житомирська область C
21:50 Вінниця АВ Вінницька область D
22:10 Вінниця АВ Західний Вінницька область
23:00 Літин Вінницька область
00:30 Хмельницький АВ Хмельницька область E
01:15 Ярмолинці Хмельницька область
01:50 Дунаївці Хмельницька область
02:30 Кам’янець-Подільський АС Хмельницька область F
03:10 Хотин АС Чернівецька область
04:10 Чернівці АВ Чернівецька область G
05:15 Снятин АС Івано-Франківська область
06:15 Коломия АС Івано-Франківська область H
07:10 Косів АС Івано-Франківська область I
07:55 Верховина АС Івано-Франківська область
10:10 Ворохта Івано-Франківська область
10:20 Татарів Івано-Франківська область
10:40 Буковель Івано-Франківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan (40 місць).
Сайт перевізника: modul-trans.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку БУКОВЕЛЬ-КОСІВ-КИЇВ

Автобус Київ-Буковель з’єднує столицю країни - місто Київ із Гуцульщиною. Маршрут автобуса проходить територією шести областей: Київською, Житомирською, Вінницькою, Хмельницькою, Чернівецькою та Івано-Франківською. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус Київ-Косів-Буковель: Житомир, Бердичів, Вінниця, Літин, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці, Снятин, Коломия, Косів та Верховина. Повна тривалість поїздки складе понад 17 годин. У столиці автобус відправляється із центрального автовокзалу щовечора.





Скориставшись автобусом Київ-Косів-Буковель, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Житомир, Київ-Бердичів, Київ-Вінниця, Київ-Літин, Київ-Хмельницький, Київ-Кам’янець-Подільський, Київ-Чернівці, Київ-Снятин, Київ-Коломия, Київ-Косів, Київ-Верховина, Київ-Ворохта, Київ-Татарів, Київ-Буковель;
із Житомира - Житомир-Бердичів, Житомир-Вінниця, Житомир-Літин, Житомир-Хмельницький, Житомир-Кам’янець-Подільський, Житомир-Чернівці, Житомир-Снятин, Житомир-Коломия, Житомир-Косів, Житомир-Верховина, Житомир-Ворохта, Житомир-Татарів, Житомир-Буковель;
із Бердичева - Бердичів-Вінниця, Бердичів-Літин, Бердичів-Хмельницький, Бердичів-Кам’янець-Подільський, Бердичів-Чернівці, Бердичів-Снятин, Бердичів-Коломия, Бердичів-Косів, Бердичів-Верховина, Бердичів-Ворохта, Бердичів-Татарів, Бердичів-Буковель;
із Вінниці - Вінниця-Літин, Вінниця-Хмельницький, Вінниця-Кам’янець-Подільський, Вінниця-Чернівці, Вінниця-Снятин, Вінниця-Коломия, Вінниця-Косів, Вінниця-Верховина, Вінниця-Ворохта, Вінниця-Татарів, Вінниця-Буковель;
із Хмельницького - Хмельницький-Кам’янець-Подільський, Хмельницький-Чернівці, Хмельницький-Снятин, Хмельницький-Коломия, Хмельницький-Косів, Хмельницький-Верховина;
із Кам’янець-Подільського - Кам’янець-Подільський-Чернівці, Кам’янець-Подільський-Снятин, Кам’янець-Подільський-Коломия, Кам’янець-Подільський-Косів, Кам’янець-Подільський-Верховина;
із Чернівців - Чернівці-Снятин, Чернівці-Коломия, Чернівці-Косів, Чернівці-Верховина;
зі Снятина - Снятин-Коломия, Снятин-Косів, Снятин-Верховина;
із Коломиї - Коломия-Косів, Коломия-Верховина;
із Косова - Косів-Верховина.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Снятина, Коломиї, Косова та Верховини.


2015-2020