Автобус КИЇВ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

через Коростишів, Житомир, Бердичів, Махнівку, Калинівку, Вінницю, Бар, Віньківці, Нову Ушицю, Дунаївці, Маків

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:15 Київ ЦАВ місто Київ A
11:25 Коростишів АС Житомирська область B
12:20 Житомир АВ Житомирська область C
13:15 Бердичів АС Житомирська область D
13:35 Махнівка (Комсомольське) Вінницька область
14:10 Калинівка Вінницька область
15:20 Вінниця АС-2 Західний Вінницька область E
15:45 Людавка Вінницька область
16:20 Лука-Барська Вінницька область
16:45 Бар АС Вінницька область F
17:05 Ялтушків Вінницька область
17:20 Дашківці Хмельницька область
17:40 Віньківці АС Хмельницька область G
17:50 Майдан-Олександрівський Хмельницька область
18:15 Нова Ушиця АС Хмельницька область H
18:30 Миньківці Хмельницька область
18:45 Іванківці Хмельницька область
19:00 Дунаївці АС Хмельницька область I
19:20 Маків Хмельницька область
19:40 Кам’янець-Подільський АС Хмельницька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Setra (41 місце).
Протяжність складає 470 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ

Автобус Київ-Кам’янець-Подільський через Вінницю з’єднує столицю країни - місто Київ із містом-музеєм - Кам’янець-Подільським. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Київською, Житомирською, Вінницькою та Хмельницькою. Відстань між Києвом та Кам’янець-Подільським становить 470 км. Найбільші міста на шляху слідування: Житомир, Бердичів та Вінниця. Повна тривалість поїздки складе понад 10 годин. У столиці автобус відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Науки щоранку.





Скориставшись автобусом Київ-Вінниця-Кам’янець-Подільський, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Коростишів, Київ-Житомир, Київ-Бердичів, Київ-Вінниця, Київ-Людавка, Київ-Лука-Барська, Київ-Бар, Київ-Ялтушків, Київ-Дашківці, Київ-Віньківці, Київ-Майдан-Олександрівський, Київ-Нова Ушиця, Київ-Миньківці, Київ-Іванківці, Київ-Дунаївці, Київ-Маків, Київ-Кам’янець-Подільський;
із Житомира - Житомир-Бердичів, Житомир-Вінниця, Житомир-Людавка, Житомир-Лука-Барська, Житомир-Бар, Житомир-Ялтушків, Житомир-Дашківці, Житомир-Віньківці, Житомир-Майдан-Олександрівський, Житомир-Нова Ушиця, Житомир-Миньківці, Житомир-Іванківці, Житомир-Дунаївці, Житомир-Маків, Житомир-Кам’янець-Подільський;
із Бердичева - Бердичів-Вінниця, Бердичів-Людавка, Бердичів-Лука-Барська, Бердичів-Бар, Бердичів-Ялтушків, Бердичів-Дашківці, Бердичів-Віньківці, Бердичів-Майдан-Олександрівський, Бердичів-Нова Ушиця, Бердичів-Миньківці, Бердичів-Іванківці, Бердичів-Дунаївці, Бердичів-Маків, Бердичів-Кам’янець-Подільський;
із Вінниці - Вінниця-Людавка, Вінниця-Лука-Барська, Вінниця-Бар, Вінниця-Ялтушків, Вінниця-Дашківці, Вінниця-Віньківці, Вінниця-Майдан-Олександрівський, Вінниця-Нова Ушиця, Вінниця-Миньківці, Вінниця-Іванківці, Вінниця-Дунаївці, Вінниця-Маків, Вінниця-Кам’янець-Подільський;
із Бара - Бар-Ялтушків, Бар-Дашківці, Бар-Віньківці, Бар-Майдан-Олександрівський, Бар-Нова Ушиця, Бар-Миньківці, Бар-Іванківці, Бар-Дунаївці, Бар-Маків, Бар-Кам’янець-Подільський.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Житомира, Бердичева, Вінниці, Бара, Нової Ушиці, Дунаєвець та Кам’янець-Подільського.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО

ХАРКІВ-ЧЕРНІВЦІ


2015-2018