Автобус КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ

через Маків, Дунаївці, Нову Ушицю, Віньківці, Бар, Вінницю, Калинівку, Махнівку, Бердичів, Житомир, Коростишів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:45 Кам’янець-Подільський АС Хмельницька область A
10:05 Маків Хмельницька область
10:30 Дунаївці АС Хмельницька область B
10:40 Іванківці Хмельницька область
10:55 Миньківці Хмельницька область
11:15 Нова Ушиця АС Хмельницька область C
11:35 Майдан-Олександрівський Хмельницька область
11:55 Віньківці АС Хмельницька область D
12:10 Дашківці Хмельницька область
12:25 Ялтушків Вінницька область
13:10 Бар АС Вінницька область E
13:30 Лука-Барська Вінницька область
14:05 Людавка Вінницька область
14:50 Вінниця АВ Вінницька область F
15:25 Калинівка Вінницька область
16:05 Махнівка (Комсомольське) Вінницька область
16:45 Бердичів АС Житомирська область G
17:50 Житомир АВ Житомирська область H
18:30 Коростишів АС Житомирська область I
20:30 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Setra (41 місце).
Протяжність складає 470 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Автобус Кам’янець-Подільський-Київ через Вінницю з’єднує одну із колишніх столиць УНР - місто Кам’янець-Подільський зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Хмельницькою, Вінницькою, Житомирською та Київською. Відстань між Кам’янець-Подільським та Києвом становить 470 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Дунаївці, Нова Ушиця, Віньківці, Бар, Вінниця, Калинівка, Бердичів, Житомир та Коростишів. Повна тривалість поїздки складе близько 11 годин. Із Кам’янець-Подільського автобус відправляється щоранку.





Скориставшись автобусом Кам’янець-Подільський-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кам’янець-Подільського - Кам’янець-Подільський-Маків, Кам’янець-Подільський-Дунаївці, Кам’янець-Подільський-Іванківці, Кам’янець-Подільський-Миньківці, Кам’янець-Подільський-Нова Ушиця, Кам’янець-Подільський-Майдан-Олександрівський, Кам’янець-Подільський-Віньківці, Кам’янець-Подільський-Дашківці, Кам’янець-Подільський-Ялтушків, Кам’янець-Подільський-Бар, Кам’янець-Подільський-Лука-Барська, Кам’янець-Подільський-Людавка, Кам’янець-Подільський-Вінниця, Кам’янець-Подільський-Бердичів, Кам’янець-Подільський-Житомир, Кам’янець-Подільський-Коростишів, Кам’янець-Подільський-Київ;
із Дунаївців - Дунаївці-Іванківці, Дунаївці-Миньківці, Дунаївці-Нова Ушиця, Дунаївці-Майдан-Олександрівський, Дунаївці-Віньківці, Дунаївці-Дашківці, Дунаївці-Ялтушків, Дунаївці-Бар, Дунаївці-Лука-Барська, Дунаївці-Людавка, Дунаївці-Вінниця, Дунаївці-Бердичів, Дунаївці-Житомир, Дунаївці-Коростишів, Дунаївці-Київ;
із Бара - Бар-Лука-Барська, Бар-Людавка, Бар-Вінниця, Бар-Бердичів, Бар-Житомир, Бар-Коростишів, Бар-Київ;
із Вінниці - Вінниця-Бердичів, Вінниця-Житомир, Вінниця-Коростишів, Вінниця-Київ;
із Бердичева - Бердичів-Житомир, Бердичів-Коростишів, Бердичів-Київ;
із Житомира - Житомир-Коростишів, Житомир-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кам’янець-Подільського, Дунаївців, Нової Ушиці, Бара, Вінниці, Бердичева, Житомира та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО до КИЄВА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ-КИЇВ через Хмільник
ЧЕРНІВЦІ-КИЇВ
ЧЕРНІВЦІ-КРАСНОДАР
ЧЕРНІВЦІ-ХАРКІВ


2015-2019