Автобус КИЇВ-БАКУ / Avtobus KIYEV-BAKI

автобус ВІДМІНЕНО / avtobus ləğv edildi
на маршруті курсує поїзд КИЇВ-БАКУ/KIYEV-BAKI


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

Час відправлення / Yola düşmə Станція / Stansiya Регіон / Bölgə На карті / Kartı
15:30 пн./be Київ ЦАВ/Kiyev AV місто Київ/Ukrayna A
20:10 пн./be Полтава АВ/Poltava AV Полтавська обл./Ukrayna B
23:00 пн./be Харків АВ/Xarkov AV Харківська область/Ukrayna C
01:20 вт./ça п/п Плетенівка/п/п Плетеневка Харківська обл./Ukrayna D
02:50 вт./ça п/п Шебекино/п/п Шебекіно Российская Федерация/РФ E
ср./ç п/п Яраг-Казмаляр/п/п Яраг-Казмаляр Российская Федерация/РФ F
ср./ç Samur/п/п Самур Azərbaycan Respublikası/АР G
08:30 ср./ç Bakı Beynəlxalq Avtovağzalı/Баку АВ Azərbaycan Respublikası/АР H

Автобус Київ-Баку (Avtobus Kiyev-Bakı) з’єднує дві столиці, міста-побратими, одне з найбільших та найстаріших міст Європи - Київ із найбільшим портом на Каспійському морі та найбільшим містом Кавказу - Баку. Столиця Азербайджану є найбільшим промисловим, економічним, науково-технічним та культурним центром Закавказзя. Населення Баку становить понад 2 млн. Місто - найбільший транспортний вузол країни. Крім міжнародного автовокзалу, у Баку знаходяться аеропорт імені Гейдара Алієва, залізничний вокзал, а також паромна переправа Баку-Туркменбаші (Туркменістан). У столиці функціонує метрополітен.


Маршрут автобуса Київ-Баку проходить територією трьох країн: Україною, Російською Федерацією та Азербайджанською Республікою. Відстань між Києвом та Баку становить понад 2,5 тис. км. Міста, через які курсує автобус Київ-Баку: Полтава та Харків. Повна тривалість поїздки складе близько 40 годин. У Києві автобус відправляється із центрального автовокзалу на проспекті Науки у другій половині дня щопонеділка, у Баку прибуває на міжнародний автовокзал зранку щосереди.

Скориставшись автобусом Київ-Баку, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Київ-Баку (Kiyev-Bakı), Полтава-Баку (Poltava-Bakı), Харків-Баку (Xarkov-Bakı). На своєму шляху автобус проїжджає наступні пропускні пункти: Плетенівка та Шебекіно (кордон між Україною та Російською Федерацією), Яраг-Казмаляр та Самур (кордон між Російською Федерацією та Азербайджанською Республікою).


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2017 року) із Києва, Полтави та Харкова в Баку становить близько 2000 грн.

Інформацію про точну вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може СУТТЄВО змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2018