Автобус ХАРКІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ

автобус ВІДМІНЕНО

Час відправлення Станція Регіон На карті
16:25 Харків АС-1 Харківська область A
17:45 Валки АС Харківська область B
18:35 Чутове АС Полтавська область C
19:55 Полтава АВ Полтавська область D
20:30 Лелюхівка Полтавська область E
20:40 Малий Кобелячок Полтавська область F
20:55 Бутенки Полтавська область
21:25 Солониця Полтавська область G
22:05 Кременчук АС Полтавська область H
22:30 Павлиш АС Кіровоградська область I
23:10 Олександрія АС Кіровоградська область J

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ОЛЕКСАНДРІЇ

ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ


2015-2017