Автобус ДНІПРО-УМАНЬ

через Софіївку, Кривий Ріг, Новгородку, Кропивницький, Новоукраїнку, Піщаний Брід, Добровеличківку, Тишківку, Новоархангельськ


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:50 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
08:00 Затишне Дніпропетровська область
08:05 Малософіївка Дніпропетровська область
08:30 Софіївка АС Дніпропетровська область B
08:40 Новоюлівка Дніпропетровська область
08:45 Авдотівка Дніпропетровська область
09:20 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область C
11:00 Новгородка Кіровоградська область D
11:40 Кропивницький АВ Кіровоградська область E
13:10 Новоукраїнка АС Кіровоградська область F
13:45 Піщаний Брід Кіровоградська область G
14:25 Добровеличківка АС Кіровоградська область H
14:55 Тишківка Кіровоградська область
15:25 Новоархангельськ АС Кіровоградська область I
16:25 Умань АС Черкаська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (30 місць).
Протяжність складає 470 км.
Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку УМАНЬ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Умань з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із другим за величиною містом Черкащини - Уманню. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Кіровоградською та Черкаською. Відстань між Дніпром та Уманню становить близько 500 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Умань: Софіївка, Кривий Ріг, Новгородка, Кропивницький, Новоукраїнка, Добровеличківка та Новоархангельськ. Повна тривалість поїздки складе 9,5 годин. У Дніпрі автобус відправляється щоранку від центрального автовокзалу міста.





Скориставшись автобусом Дніпро-Умань, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Затишне, Дніпро-Малософіївка, Дніпро-Софіївка, Дніпро-Новоюлівка, Дніпро-Авдотівка, Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Новгородка, Дніпро-Кропивницький, Дніпро-Новоукраїнка, Дніпро-Піщаний Брід, Дніпро-Добровеличківка, Дніпро-Тишківка, Дніпро-Новоархангельськ, Дніпро-Умань;
із Софіївки - Софіївка-Новоюлівка, Софіївка-Авдотівка, Софіївка-Кривий Ріг, Софіївка-Новгородка, Софіївка-Кропивницький, Софіївка-Новоукраїнка, Софіївка-Піщаний Брід, Софіївка-Добровеличківка, Софіївка-Тишківка, Софіївка-Новоархангельськ, Софіївка-Умань;
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Новгородка, Кривий Ріг-Кропивницький, Кривий Ріг-Новоукраїнка, Кривий Ріг-Піщаний Брід, Кривий Ріг-Добровеличківка, Кривий Ріг-Тишківка, Кривий Ріг-Новоархангельськ, Кривий Ріг-Умань;
із Новгородки - Новгородка-Кропивницький, Новгородка-Новоукраїнка, Новгородка-Піщаний Брід, Новгородка-Добровеличківка, Новгородка-Тишківка, Новгородка-Новоархангельськ, Новгородка-Умань;
із Кропивницького - Кропивницький-Новоукраїнка, Кропивницький-Піщаний Брід, Кропивницький-Добровеличківка, Кропивницький-Тишківка, Кропивницький-Новоархангельськ, Кропивницький-Умань;
із Новоукраїнки - Новоукраїнка-Піщаний Брід, Новоукраїнка-Добровеличківка, Новоукраїнка-Тишківка, Новоукраїнка-Новоархангельськ, Новоукраїнка-Умань.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Дніпра, Софіївки, Кривого Рогу, Кропивницького та Умані.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до УМАНІ

ДНІПРО-ЧЕРНІВЦІ

2015-2019