Автобус УМАНЬ-ДНІПРО

через Новоархангельськ, Тишківку, Добровеличківку, Піщаний Брід, Новоукраїнку, Кропивницький, Новгородку, Кривий Ріг, Софіївку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:40 Умань АС Черкаська область A
09:45 Новоархангельськ АС Кіровоградська область B
10:20 Тишківка Кіровоградська область
10:55 Добровеличківка АС Кіровоградська область C
11:25 Піщаний Брід Кіровоградська область D
11:50 Новоукраїнка АС Кіровоградська область E
13:30 Кропивницький АВ Кіровоградська область F
14:15 Новгородка Кіровоградська область G
15:55 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область H
16:30 Софіївка АС Дніпропетровська область I
17:00 Малософіївка Дніпропетровська область
17:10 Затишне Дніпропетровська область
17:15 Преображенка Дніпропетровська область
17:30 Світлогірське Дніпропетровська область
17:50 Долинське Дніпропетровська область
18:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (29 місць).
Протяжність складає 470 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-УМАНЬ

Автобус Умань-Дніпро (Умань-Дніпропетровськ) з’єднує одне з найбільших міст Черкащини - Умань із найбільшими містами Дніпропетровщини - Кривим Рогом та Дніпром. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Черкаською, Кіровоградською та Дніпропетровською. Відстань між Уманню та Дніпром становить близько 500 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Новоархангельськ, Добровеличківка, Новоукраїнка, Кропивницький, Новгородка, Кривий Ріг та Софіївка. Повна тривалість поїздки складе близько 10 годин. З Умані автобус відправляється щоранку.





Скориставшись автобусом Умань-Дніпро, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
з Умані - Умань-Новоархангельськ, Умань-Тишківка, Умань-Добровеличківка, Умань-Піщаний Брід, Умань-Новоукраїнка, Умань-Кропивницький, Умань-Новгородка, Умань-Кривий Ріг, Умань-Софіївка, Умань-Дніпро;
із Новоархангельська - Новоархангельськ-Тишківка, Новоархангельськ-Добровеличківка, Новоархангельськ-Піщаний Брід, Новоархангельськ-Новоукраїнка, Новоархангельськ-Кропивницький, Новоархангельськ-Новгородка, Новоархангельськ-Кривий Ріг, Новоархангельськ-Софіївка, Новоархангельськ-Дніпро;
із Тишківки - Тишківка-Добровеличківка, Тишківка-Піщаний Брід, Тишківка-Новоукраїнка, Тишківка-Кропивницький, Тишківка-Новгородка, Тишківка-Кривий Ріг, Тишківка-Софіївка, Тишківка-Дніпро;
із Добровеличківки - Добровеличківка-Піщаний Брід, Добровеличківка-Новоукраїнка, Добровеличківка-Кропивницький, Добровеличківка-Новгородка, Добровеличківка-Кривий Ріг, Добровеличківка-Софіївка, Добровеличківка-Дніпро;
із Піщаного Броду - Піщаний Брід-Новоукраїнка, Піщаний Брід-Кропивницький, Піщаний Брід-Новгородка, Піщаний Брід-Кривий Ріг, Піщаний Брід-Софіївка, Піщаний Брід-Дніпро;
із Новоукраїнки - Новоукраїнка-Кропивницький, Новоукраїнка-Новгородка, Новоукраїнка-Кривий Ріг, Новоукраїнка-Софіївка, Новоукраїнка-Дніпро;
із Кропивницького - Кропивницький-Новгородка, Кропивницький-Кривий Ріг, Кропивницький-Софіївка, Кропивницький-Дніпро.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Умані, Кропивницького, Кривого Рогу, Софіївки та Дніпра.

Інші рейси, якими можна доїхати із УМАНІ до ДНІПРА

ЧЕРНІВЦІ-ДНІПРО
ЧЕРНІВЦІ-ЗАПОРІЖЖЯ


2015-2019