Автобус БАКУ-КИЇВ / Avtobus BAKI-KIYEV

автобус ВІДМІНЕНО / avtobus ləğv edildi
на маршруті курсує поїзд БАКУ-КИЇВ/BAKI-KIYEV


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

Час відправлення / Yola düşmə Станція / Stansiya Регіон / Bölgə На карті / Kartı
10:00 чт./ca Bakı Beynəlxalq Avtovağzalı/Баку АВ Azərbaycan Respublikası/АР A
чт./ca Samur/п/п Самур Azərbaycan Respublikası/АР B
чт./ca п/п Яраг-Казмаляр/п/п Яраг-Казмаляр Российская Федерация/РФ C
пт./c п/п Шебекино/п/п Шебекіно Российская Федерация/РФ D
пт./c п/п Плетенівка/п/п Плетеневка Харківська обл./Ukrayna E
пт./c Харків АВ/Xarkov AV Харківська область/Ukrayna F
сб./ş Полтава АВ/Poltava AV Полтавська обл./Ukrayna G
сб./ş Київ ЦАВ/Kiyev AV місто Київ/Ukrayna H

Автобус Баку-Київ (Avtobus Bakı-Kiyev) з’єднує найбільше місто Закавказзя, столицю Азербайджану - місто Баку із найбільшим містом Східної Європи, столицею України - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією трьох країн: Азербайджанською Республікою, Російською Федерацією та Україною. Відстань між Києвом та Баку становить близько 2700 км. Територією України автобус, рухаючись у Київ, проїжджає Харків та Полтаву. Повна тривалість поїздки складе близько 40 годин. У Баку автобус відправляється із міжнародного автовокзалу щочетверга у першій половині дня.


Бакинський міжнародний автовокзал обслуговує рейси, які курсують у межах Азербайджану та за кордон. Зі столиці можна дістатися у межах країни таких міст, як Агдаш, Агджабеді, Астара, Балакан, Барда, Бейлаґан, Габала, Газах, Гейгель, Гейчай, Горадіз, Ґуба, Ґусар, Гянджа, Джалілабад, Загатала, Імішлі, Ісмаїлли, Кахі, Кедабек, Кюрдамир, Ленкорань, Масалли, Мінгечаур, Нахічевань, Огуз, Тертер, Уджар, Хачмаз, Худат, Шабран, Шамкір, Шекі та ін. На міжнародних маршрутах курсують автобуси Баку-Казань (Росія), Баку-Київ (Україна), Баку-Лаґодехі (Грузія), Баку-Марнеулі (Грузія), Баку-Махачкала (Росія), Баку-Москва (Росія), Баку-Нижній Новгород (Росія), Баку-Стамбул (Туреччина), Баку-Тбілісі (Грузія), Баку-Тебриз (Іран), Баку-Тегеран (Іран), Баку-Тольятті (Росія).

Скориставшись автобусом Баку-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Баку-Київ (Bakı-Kiyev), Баку-Полтава (Bakı-Poltava), Баку-Харків (Bakı-Xarkov). На своєму шляху автобус проїжджає наступні пропускні пункти: Самур та Яраг-Казмаляр (кордон між Азербайджанською Республікою та Російською Федерацією), Шебекіно та Плетенівка (кордон між Російською Федерацією та Україною).


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2017 року) із Баку до Харкова, Полтави та Києва становить близько 2000 грн. Придбати квитки на рейс Баку-Київ із Азербайджану до міст України можна на офіційному сайті Бакинського міжнародного автовокзалу - bbak.az.

Інформацію про точну вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може СУТТЄВО змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2018