Автобус ЗІНЬКІВ-ХАРКІВ

через Охтирку, Богодухів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 Зіньків АС Полтавська область A
07:40 Мала Павлівка Сумська область B
07:50 Качанівка Сумська область C
08:30 Охтирка АС Сумська область D
09:00 Ходунаївка Харківська область E
09:05 Куп’єваха Харківська область F
09:30 Богодухів Харківська область G
09:50 Крисине Харківська область
10:00 Максимівка Харківська область H
10:05 Горького Харківська область
10:20 Вільшани Харківська область I
11:00 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Scania, Рута (19 місць).
Протяжність складає 160 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ЗІНЬКІВ

Автобус Зіньків-Харків з’єднує невелике містечко у Полтавській області - Зіньків із другим за величиною містом країни - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Полтавською, Сумською та Харківською. Відстань між містами становить 160 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Охтирка та Богодухів. Повна тривалість поїздки складе близько 4 годин. Із Зінькова автобус відправляється щоранку, у Харкові прибуває на АС-2 «Суздальські ряди» неподалік станції метро «Центральний ринок».





Скориставшись автобусом Зіньків-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Зінькова - Зіньків-Мала Павлівка, Зіньків-Качанівка, Зіньків-Охтирка, Зіньків-Ходунаївка, Зіньків-Куп’єваха, Зіньків-Богодухів, Зіньків-Крисине, Зіньків-Максимівка, Зіньків-Горького, Зіньків-Вільшани, Зіньків-Харків;

із Малої Павлівки - Мала Павлівка-Качанівка, Мала Павлівка-Охтирка, Мала Павлівка-Ходунаївка, Мала Павлівка-Куп’єваха, Мала Павлівка-Богодухів, Мала Павлівка-Крисине, Мала Павлівка-Максимівка, Мала Павлівка-Горького, Мала Павлівка-Вільшани, Мала Павлівка-Харків;
із Качанівки - Качанівка-Охтирка, Качанівка-Ходунаївка, Качанівка-Куп’єваха, Качанівка-Богодухів, Качанівка-Крисине, Качанівка-Максимівка, Качанівка-Горького, Качанівка-Вільшани, Качанівка-Харків;
із Охтирки - Охтирка-Ходунаївка, Охтирка-Куп’єваха, Охтирка-Богодухів, Охтирка-Крисине, Охтирка-Максимівка, Охтирка-Горького, Охтирка-Вільшани, Охтирка-Харків;

із Ходунаївки - Ходунаївка-Куп’єваха, Ходунаївка-Богодухів, Ходунаївка-Крисине, Ходунаївка-Максимівка, Ходунаївка-Горького, Ходунаївка-Вільшани, Ходунаївка-Харків;
із Куп’євахи - Куп’єваха-Богодухів, Куп’єваха-Крисине, Куп’єваха-Максимівка, Куп’єваха-Горького, Куп’єваха-Вільшани, Куп’єваха-Харків;
із Богодухова - Богодухів-Крисине, Богодухів-Максимівка, Богодухів-Горького, Богодухів-Вільшани, Богодухів-Харків;
із Крисиного - Крисине-Максимівка, Крисине-Горького, Крисине-Вільшани, Крисине-Харків.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Зінькова, Охтирки та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗІНЬКОВА до ХАРКОВА

ГАДЯЧ-ХАРКІВ
ЛОХВИЦЯ-ХАРКІВ
РОМНИ-ХАРКІВ
ЧОРНУХИ-ХАРКІВ


2015-2018