Автобус ЗІНЬКІВ-ХАРКІВ

через Охтирку, Богодухів

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 Зіньків АС Полтавська область A
07:40 Мала Павлівка Сумська область B
07:50 Качанівка Сумська область C
08:30 Охтирка АС Сумська область D
09:00 Ходунаївка Харківська область E
09:05 Куп’єваха Харківська область F
09:30 Богодухів АС Харківська область G
09:50 Крисине Харківська область
10:00 Максимівка Харківська область H
10:05 Горького Харківська область
10:20 Вільшани Харківська область I
11:00 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Scania, Рута (19 місць). Протяжність складає 160 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ЗІНЬКІВ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗІНЬКОВА до ХАРКОВА

ГАДЯЧ-ХАРКІВ
ЛОХВИЦЯ-ХАРКІВ
ПРИЛУКИ-ХАРКІВ
РОМНИ-ХАРКІВ
ТАЛАЛАЇВКА-ХАРКІВ
ЧОРНУХИ-ХАРКІВ


2015-2017