Автобус ЖУКИ-ПОЛТАВА

через Тахтаулове


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та водіїв


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція На карті
06:25 06:50 07:05 07:15 08:00 08:20 08:40 08:55 09:40 10:00 10:20 Жуки A
06:30 06:55 07:10 07:20 08:05 08:25 08:45 09:00 09:45 10:00 10:25 Тахтаулове B
06:35 07:00 07:15 07:25 08:10 08:30 08:50 09:05 09:50 10:05 10:30 Побиванка C
06:37 07:02 07:17 07:27 08:12 08:32 08:52 09:07 09:52 10:07 10:32 Птахофабрика D
06:40 07:05 07:20 07:30 08:15 08:35 08:55 09:10 09:55 10:10 10:35 МБЗ E
06:42 07:07 07:22 07:32 08:17 08:37 08:57 09:12 09:57 10:12 10:37 Обл.психлікарня F
06:45 07:10 07:25 07:35 08:20 08:40 09:00 09:15 10:00 10:15 10:40 Автоагрегатний з-д G
06:47 07:12 07:27 07:37 08:22 08:42 09:02 09:17 10:02 10:17 10:42 База Холодильник H
07:00 07:20 07:40 07:55 08:35 08:55 09:15 09:30 10:15 10:35 10:55 Полтава АС-3 I
щодня пн.-сб. щодня щодня щодня пн.-сб. щодня щодня щодня пн.-сб. щодня періодичність

11:00 11:45 12:15 12:50 13:20 13:45 14:30 14:55 15:20 15:35 16:20 Жуки A
11:05 11:50 12:20 12:55 13:25 13:50 14:35 15:00 15:25 15:40 16:25 Тахтаулове B
11:10 11:55 12:25 13:00 13:30 13:55 14:40 15:05 15:30 15:45 16:30 Побиванка C
11:12 11:57 12:27 13:02 13:32 13:57 14:42 15:07 15:32 15:47 16:32 Птахофабрика D
11:15 12:00 12:30 13:05 13:35 14:00 14:45 15:10 15:35 15:50 16:35 МБЗ E
11:17 12:02 12:32 13:07 13:37 14:02 14:47 15:12 15:37 15:52 16:37 Обл.психлікарня F
11:20 12:05 12:35 13:10 13:40 14:05 14:50 15:15 15:40 15:55 16:40 Автоагрегатний з-д G
11:22 12:07 12:37 13:12 13:42 14:07 14:52 15:17 15:42 15:57 16:42 База Холодильник H
11:35 12:15 12:50 13:25 14:00 14:30 15:05 15:30 15:55 16:10 16:55 Полтава АС-3 I
щодня пн.-сб. щодня щодня щодня щодня щодня щодня щодня щодня щодня періодичність

16:40 17:00 17:15 17:30 18:20 18:40 19:05 19:40 20:15 20:45 21:50 Жуки A
16:45 17:05 17:20 17:35 18:25 18:45 19:10 19:45 20:20 20:50 21:55 Тахтаулове B
16:50 17:10 17:25 17:40 18:30 18:50 19:15 19:50 20:25 20:55 21:58 Побиванка C
16:52 17:12 17:27 17:42 18:32 18:52 19:17 19:52 20:27 20:57 22:00 Птахофабрика D
16:55 17:15 17:30 17:45 18:35 18:55 19:20 19:55 20:30 21:00 22:02 МБЗ E
16:57 17:17 17:32 17:47 18:37 18:57 19:22 19:57 20:32 21:02 22:04 Обл.психлікарня F
17:00 17:20 17:35 17:50 18:40 19:00 19:25 20:00 20:35 21:05 22:06 Автоагрегатний з-д G
17:02 17:22 17:37 17:52 18:42 19:02 19:27 20:02 20:37 21:07 22:08 База Холодильник H
17:10 17:35 17:50 18:05 18:50 19:15 19:40 20:15 20:40 21:20 22:20 Полтава АС-3 I
пн.-сб. щодня щодня щодня пн.-сб. щодня щодня щодня пн.-сб. щодня пн.-сб. періодичність
Більшість рейсів виконується щоденно, декілька - по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, Богдан, ЛАЗ, Рута.
Протяжність складає 15 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ЖУКИ

Автобус Жуки-Полтава з’єднує два найближчі до обласного центру села Полтавського району - Жуки та Тахтаулове із містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією Тахтаулівської сільської ради та Полтавської міської ради. Відстань від Жуків до Полтави становить 15 км. Щоденно на маршруті здійснюється понад 20 рейсів. Середній інтервал руху між рейсами - півгодини. У Полтаві автобуси слідують до вул. Сінна через зупинки: Психіатрична лікарня, 9 січня, Автоагрегатний завод, База Холодильник, Інститут зв’язку, Дослідна, вул. Кондратенка (вихід до Київського вокзалу та АС-3), пл. Зигіна, ОЦЕВУМ.





Скориставшись автобусом Жуки-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками: Жуки-Тахтаулове, Жуки-Полтава, Тахтаулове-Полтава. Час відправлення по зупинках указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та водіїв автобуса.


2015-2020