Автобус МИРГОРОД-СУМИ

через Лохвицю, Ромни, Недригайлів, Вільшану

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:30 13:55 Миргород АС Полтавська область A
06:30 14:55 Вирішальне Полтавська область B
06:50 15:10 Сенча Полтавська область
07:25 15:45 Лохвиця АС Полтавська область C
07:40 16:00 Юсківці Полтавська область D
07:55 16:15 Андріяшівка Сумська область E
08:40 16:55 Ромни АС Сумська область F
08:55 17:10 Вовківці Сумська область
09:00 17:15 Правдюки Сумська область
09:10 17:30 Коровинці АС Сумська область G
09:33 17:45 Недригайлів АС Сумська область H
09:50 17:58 Вільшана АС Сумська область I
10:55 19:05 Суми АВ Сумська область J
ВІДМІНЕНО ПТ.-НД. періодичність
Ранковий рейс ВІДМІНЕНО, вечірній виконується по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Рута (19 місць).
Протяжність складає 220 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку СУМИ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Суми з’єднує курортне містечко у Полтавській області - Миргород із сусіднім обласним центром - містом Суми. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською (Миргородський та Лохвицький райони) та Сумською (Роменський, Недригайлівський, Лебединський та Сумський райони). Відстань між Миргородом та Сумами становить 220 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Вирішальне, Сенча, Лохвиця, Андріяшівка, Ромни, Коровинці, Недригайлів та Вільшана. Повна тривалість поїздки складе 5 годин. Рейс виконується у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Миргород-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Вирішальне, Миргород-Сенча, Миргород-Лохвиця, Миргород-Юсківці, Миргород-Андріяшівка, Миргород-Ромни, Миргород-Вовківці, Миргород-Правдюки, Миргород-Коровинці, Миргород-Недригайлів, Миргород-Вільшана, Миргород-Суми;
із Лохвиці - Лохвиця-Юсківці, Лохвиця-Андріяшівка, Лохвиця-Ромни, Лохвиця-Вовківці, Лохвиця-Правдюки, Лохвиця-Коровинці, Лохвиця-Недригайлів, Лохвиця-Вільшана, Лохвиця-Суми;

із Ромен - Ромни-Вовківці, Ромни-Правдюки, Ромни-Коровинці, Ромни-Недригайлів, Ромни-Вільшана, Ромни-Суми;
із Недригайлова - Недригайлів-Вільшана, Недригайлів-Суми;

із інших населених пунктів - Вирішальне-Лохвиця, Вирішальне-Ромни, Вирішальне-Коровинці, Вирішальне-Недригайлів, Вирішальне-Вільшана, Вирішальне-Суми, Сенча-Лохвиця, Сенча-Ромни, Сенча-Коровинці, Сенча-Недригайлів, Сенча-Вільшана, Сенча-Суми, Юсківці-Ромни, Юсківці-Коровинці, Юсківці-Недригайлів, Юсківці-Вільшана, Юсківці-Суми, Андріяшівка-Ромни, Андріяшівка-Коровинці, Андріяшівка-Недригайлів, Андріяшівка-Вільшана, Андріяшівка-Суми, Вовківці-Коровинці, Вовківці-Недригайлів, Вовківці-Вільшана, Вовківці-Суми, Правдюки-Коровинці, Правдюки-Недригайлів, Правдюки-Вільшана, Правдюки-Суми, Коровинці-Недригайлів, Коровинці-Вільшана, Коровинці-Суми, Вільшана-Суми.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Миргорода, Лохвиці, Ромен, Недригайлова та Сум.


2015-2018