Автобус МИРГОРОД-СУМИ

через Лохвицю, Ромни, Недригайлів, Вільшану

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:30 13:55 Миргород АС Полтавська область A
06:30 14:55 Вирішальне Полтавська область B
06:50 15:10 Сенча Полтавська область
07:25 15:45 Лохвиця АС Полтавська область C
07:40 16:00 Юсківці Полтавська область D
07:55 16:15 Андріяшівка Сумська область E
08:40 16:55 Ромни АС Сумська область F
08:55 17:10 Вовківці Сумська область
09:00 17:15 Правдюки Сумська область
09:10 17:30 Коровинці АС Сумська область G
09:33 17:45 Недригайлів АС Сумська область H
09:50 17:58 Вільшана АС Сумська область I
10:55 19:05 Суми АВ Сумська область J
ПН.ВТ.ПТ.-НД. щоденно періодичність
Ранковий рейс виконується щоденно, крім середи та четверга, вечірній - щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Рута (19 місць). Протяжність складає 225 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку СУМИ-МИРГОРОД


2015-2017