Автобус СКИБІВКА-ПОЛТАВА

через Филенкове, Козаче, Коханівку, Скороходове, Кочубеївку, Чутове, Новофедорівку, Войнівку, Зеленківку, Мале Ладижине

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:45 15:15 Скибівка Чутівський район A
07:50 15:20 Филенкове Чутівський район B
08:00 15:30 Козаче Чутівський район C
08:05 15:35 Коханівка Чутівський район D
08:10 15:40 Скороходове Чутівський район E
08:20 15:50 Кочубеївка Чутівський район F
08:30 16:00 Чутове АС смт Чутове G
08:40 16:10 Новофедорівка Чутівський район H
08:50 16:20 Войнівка Чутівський район I
08:55 16:25 Зеленківка Чутівський район
09:05 16:35 Мале Ладижине Полтавський район
09:30 17:15 Полтава АС-2 місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно, крім понеділка. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 85 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-СКИБІВКА


2015-2017