Автобус СКИБІВКА-ПОЛТАВА

через Филенкове, Козаче, Коханівку, Скороходове, Кочубеївку, Чутове, Новофедорівку, Войнівку, Зеленківку, Мале Ладижине


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:15 Скибівка Чутівський район A
15:20 Филенкове Чутівський район B
15:30 Козаче Чутівський район C
15:35 Коханівка Чутівський район D
15:40 Скороходове Чутівський район E
15:50 Кочубеївка Чутівський район F
16:00 Чутове смт Чутове G
16:10 Новофедорівка Чутівський район H
16:20 Войнівка Чутівський район I
16:25 Зеленківка Чутівський район
16:35 Мале Ладижине Полтавський район
17:15 Полтава АС-2 місто Полтава J
Рейс виконується по вівторках, середах, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (17 місць).
Протяжність складає 85 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-СКИБІВКА

Автобус Скибівка-Полтава з’єднує населені пункти Чутівського району із районним центром - смт Чутове та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією Чутівського та Полтавського районів. Відстань від Скибівки до Полтави становить 85 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Скибівка-Полтава: Филенкове, Козаче, Коханівка, Скороходове, Кочубеївка, Чутове, Новофедорівка, Войнівка, Зеленківка, Мале Ладижине. Повна тривалість поїздки складе 2 години. Рейс здійснюється по днях.





Скориставшись автобусом Скибівка-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Скибівки - Скибівка-Филенкове, Скибівка-Козаче, Скибівка-Коханівка, Скибівка-Скороходове, Скибівка-Кочубеївка, Скибівка-Чутове, Скибівка-Новофедорівка, Скибівка-Войнівка, Скибівка-Зеленківка, Скибівка-Мале Ладижине, Скибівка-Полтава;
із Филенкового - Филенкове-Козаче, Филенкове-Коханівка, Филенкове-Скороходове, Филенкове-Кочубеївка, Филенкове-Чутове, Филенкове-Новофедорівка, Филенкове-Войнівка, Филенкове-Зеленківка, Филенкове-Мале Ладижине, Филенкове-Полтава;
із Козачого - Козаче-Коханівка, Козаче-Скороходове, Козаче-Кочубеївка, Козаче-Чутове, Козаче-Новофедорівка, Козаче-Войнівка, Козаче-Зеленківка, Козаче-Мале Ладижине, Козаче-Полтава;
із Коханівки - Коханівки-Скороходове, Коханівки-Кочубеївка, Коханівки-Чутове, Коханівки-Новофедорівка, Коханівки-Войнівка, Коханівки-Зеленківка, Коханівки-Мале Ладижине, Коханівки-Полтава;
зі Скороходового - Скороходове-Кочубеївка, Скороходове-Чутове, Скороходове-Новофедорівка, Скороходове-Войнівка, Скороходове-Зеленківка, Скороходове-Мале Ладижине, Скороходове-Полтава;
із Кочубеївки - Кочубеївка-Чутове, Кочубеївка-Новофедорівка, Кочубеївка-Войнівка, Кочубеївка-Зеленківка, Кочубеївка-Мале Ладижине, Кочубеївка-Полтава;
із Чутового - Чутове-Новофедорівка, Чутове-Войнівка, Чутове-Зеленківка, Чутове-Мале Ладижине, Чутове-Полтава;
із Новофедорівки - Новофедорівка-Войнівка, Новофедорівка-Зеленківка, Новофедорівка-Мале Ладижине, Новофедорівка-Полтава.

Час відправлення по населених пунктах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій Полтавської автостанції та водіїв автобуса.


2015-2020