Автобус ФЕДІЇВКА-ПОЛТАВА

через Лучки, Писаренки, Покровське, Кукобівку, Лютівку, Нову Диканьку, Циганське, Абазівку, Супрунівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 14:00 17:30 Федіївка Решетилівський район A
08:05 14:05 17:35 Лучки Решетилівський район B
08:10 14:10 17:40 Писаренки Решетилівський район C
08:15 14:15 17:45 Покровське Решетилівський район D
08:25 14:25 17:55 Кукобівка Решетилівський район E
08:30 14:30 18:00 Лютівка Решетилівський район F
08:35 14:35 18:05 Нова Диканька Решетилівський район G
08:45 14:45 18:15 Циганське Полтавський район H
08:55 14:55 18:25 Абазівка Полтавський район I
09:05 15:00 18:30 Супрунівка Полтавський район
09:20 15:10 18:40 Полтава АВ місто Полтава J
Рейси виконуються з вівторка по неділю.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 40 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ФЕДІЇВКА

Автобус Федіївка-Полтава з’єднує населені пункти Решетилівщини із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Решетилівським та Полтавським. Відстань між Федіївкою та Полтавою становить 40 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Федіївка-Полтава: Лучки, Писаренки, Покровське, Кукобівка, Лютівка, Нова Диканька, Циганське, Абазівка та Супрунівка. Повна тривалість поїздки складе понад годину. Рейси здійснюються по три рази щоденно, крім понеділка. У Полтаві автобуси прибувають на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Федіївка-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Федіївки - Федіївка-Лучки, Федіївка-Писаренки, Федіївка-Покровське, Федіївка-Кукобівка, Федіївка-Лютівка, Федіївка-Нова Диканька, Федіївка-Циганське, Федіївка-Абазівка, Федіївка-Супрунівка, Федіївка-Полтава;
із Лучків - Лучки-Писаренки, Лучки-Покровське, Лучки-Кукобівка, Лучки-Лютівка, Лучки-Нова Диканька, Лучки-Циганське, Лучки-Абазівка, Лучки-Супрунівка, Лучки-Полтава;
із Писаренків - Писаренки-Покровське, Писаренки-Кукобівка, Писаренки-Лютівка, Писаренки-Нова Диканька, Писаренки-Циганське, Писаренки-Абазівка, Писаренки-Супрунівка, Писаренки-Полтава;
із Покровського - Покровське-Кукобівка, Покровське-Лютівка, Покровське-Нова Диканька, Покровське-Циганське, Покровське-Абазівка, Покровське-Супрунівка, Покровське-Полтава;
із Кукобівки - Кукобівка-Лютівка, Кукобівка-Нова Диканька, Кукобівка-Циганське, Кукобівка-Абазівка, Кукобівка-Супрунівка, Кукобівка-Полтава;
із Лютівки - Лютівка-Нова Диканька, Лютівка-Циганське, Лютівка-Абазівка, Лютівка-Супрунівка, Лютівка-Полтава;
із Нової Диканьки - Нова Диканька-Циганське, Нова Диканька-Абазівка, Нова Диканька-Супрунівка, Нова Диканька-Полтава;
із Циганського - Циганське-Абазівка, Циганське-Супрунівка, Циганське-Полтава;
із Абазівки - Абазівка-Супрунівка, Абазівка-Полтава;
із Супрунівки - Супрунівка-Полтава.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на травень 2020 року) становить:
із Федіївки до Полтави - 60 грн., із Лучків та Писаренків до Полтави - 54 грн., із Покровського до Полтави - 48 грн., із Кукобівки та Лютівки до Полтави - 35 грн., із Нової Диканьки до Полтави - 29 грн., із Циганського до Полтави - 22 грн.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу Полтави.


2015-2020