Автобус НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ-КИЇВ

через Авдіївку, Чорнотичі, Сосницю, Мену, Березну, Чернігів, Козелець


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:35 Новгород-Сіверський АС Чернігівська область A
13:50 Троїцьке Чернігівська область
13:55 Стахорщина Чернігівська область
14:05 Блистова Чернігівська область
14:10 Лоска Чернігівська область
14:20 Шаболтасівка Чернігівська область
14:25 Авдіївка Чернігівська область B
14:35 Хлоп’яники Чернігівська область C
14:45 Рудня Чернігівська область
14:50 Чорнотичі Чернігівська область D
15:00 Лозова Чернігівська область
15:10 Сосниця Чернігівська область E
15:35 Мена Чернігівська область F
15:55 Волосківці Чернігівська область
16:10 Березна Чернігівська область G
17:10 Чернігів АВ Чернігівська область H
18:50 Козелець АС Чернігівська область I
18:55 Гарбузин Чернігівська область
19:00 Єрків Чернігівська область
19:05 Сираї Чернігівська область
19:20 Семиполки Київська область
19:30 Залісся Київська область
19:40 Скибин Київська область
19:45 Калинівка Київська область
19:55 Бровари Київська область
20:25 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (19 місць), Volkswagen (19, 20 місць).
Протяжність складає 335 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

Автобус Новгород-Сіверський-Київ з’єднує столицю Новгород-Сіверського князівства - місто Новгород-Сіверський із обласним центром - містом Чернігів та столицею - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Чернігівською та Київською. Відстань між містами становить понад 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Новгород-Сіверський-Київ: Авдіївка, Чорнотичі, Сосниця, Мена, Березна, Чернігів, Козелець, Семиполки, Калинівка та Бровари. Повна тривалість поїздки складе близько 7 годин.





Скориставшись автобусом Новгород-Сіверський-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Новгород-Сіверського - Новгород-Сіверський-Троїцьке, Новгород-Сіверський-Стахорщина, Новгород-Сіверський-Блистова, Новгород-Сіверський-Лоска, Новгород-Сіверський-Шаболтасівка, Новгород-Сіверський-Авдіївка, Новгород-Сіверський-Хлоп’яники, Новгород-Сіверський-Рудня, Новгород-Сіверський-Чорнотичі, Новгород-Сіверський-Лозова, Новгород-Сіверський-Сосниця, Новгород-Сіверський-Мена, Новгород-Сіверський-Волосківці, Новгород-Сіверський-Березна, Новгород-Сіверський-Чернігів, Новгород-Сіверський-Козелець, Новгород-Сіверський-Гарбузин, Новгород-Сіверський-Єрків, Новгород-Сіверський-Сираї, Новгород-Сіверський-Семиполки, Новгород-Сіверський-Залісся, Новгород-Сіверський-Скибин, Новгород-Сіверський-Калинівка, Новгород-Сіверський-Бровари, Новгород-Сіверський-Київ;
із Сосниці - Сосниця-Мена, Сосниця-Волосківці, Сосниця-Березна, Сосниця-Чернігів, Сосниця-Козелець, Сосниця-Гарбузин, Сосниця-Єрків, Сосниця-Сираї, Сосниця-Семиполки, Сосниця-Залісся, Сосниця-Скибин, Сосниця-Калинівка, Сосниця-Бровари, Сосниця-Київ;
із Мени - Мена-Волосківці, Мена-Березна, Мена-Чернігів, Мена-Козелець, Мена-Гарбузин, Мена-Єрків, Мена-Сираї, Мена-Семиполки, Мена-Залісся, Мена-Скибин, Мена-Калинівка, Мена-Бровари, Мена-Київ;
із Чернігова - Чернігів-Козелець, Чернігів-Гарбузин, Чернігів-Єрків, Чернігів-Сираї, Чернігів-Семиполки, Чернігів-Залісся, Чернігів-Скибин, Чернігів-Калинівка, Чернігів-Бровари, Чернігів-Київ.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Новгород-Сіверського, Чернігова та Києва.


2015-2020