Автобус НАДЛАК-КИЇВ

через Ярошівку, Мокру Калигірку, Катеринопіль, Єрки, Ватутіне, Звенигородку, Лисянку, Богуслав, Кагарлик, Обухів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:00 Надлак Кіровоградська область A
14:10 Іванівка Кіровоградська область
14:15 Ярошівка Черкаська область B
14:30 Мокра Калигірка Черкаська область C
14:50 Вербовець Черкаська область
15:20 Катеринопіль АС Черкаська область D
15:30 Єрки Черкаська область
15:48 Ватутіне АС Черкаська область E
16:20 Звенигородка АС Черкаська область F
16:30 Неморож Черкаська область
16:35 Мурзинці Черкаська область
16:45 Смільченці Черкаська область
16:50 Ганжалівка Черкаська область
17:00 Лисянка АС Черкаська область G
17:25 Медвин Київська область
17:35 Дібрівка Київська область
17:45 Ісайки Київська область
17:55 Богуслав АС Київська область H
18:05 Шупики Київська область
18:15 Владиславка Київська область
18:30 Зеленьки Київська область
18:40 Липовець Київська область
18:57 Кагарлик АС Київська область B
19:15 Леонівка Київська область
19:30 Обухів Київська область
20:10 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щочетверга, щоп’ятниці та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (25 місць).
Протяжність складає 275 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КИЇВ-НАДЛАК

Автобус Надлак-Київ з’єднує одне з найбільших сіл Голованівського району Кіровоградщини - Надлак зі столицею - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Кіровоградською, Черкаською та Київською. Відстань від Надлака до Києва становить 275 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Катеринопіль, Ватутіне, Звенигородка, Лисянка, Богуслав, Кагарлик та Обухів. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. Рейс виконується у другій половині дня, у Києві автобус прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки.





Скориставшись автобусом Надлак-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Надлака - Надлак-Катеринопіль, Надлак-Ватутіне, Надлак-Звенигородка, Надлак-Лисянка, Надлак-Богуслав, Надлак-Кагарлик, Надлак-Обухів, Надлак-Київ;

із Катеринополя - Катеринопіль-Єрки, Катеринопіль-Ватутіне, Катеринопіль-Звенигородка, Катеринопіль-Лисянка, Катеринопіль-Богуслав, Катеринопіль-Кагарлик, Катеринопіль-Обухів, Катеринопіль-Київ;
із Ватутіного - Ватутіне-Звенигородка, Ватутіне-Лисянка, Ватутіне-Богуслав, Ватутіне-Кагарлик, Ватутіне-Обухів, Ватутіне-Київ;
зі Звенигородки - Звенигородка-Неморож, Звенигородка-Мурзинці, Звенигородка-Смільченці, Звенигородка-Ганжалівка, Звенигородка-Лисянка, Звенигородка-Богуслав, Звенигородка-Кагарлик, Звенигородка-Обухів, Звенигородка-Київ;
із Лисянки - Лисянка-Медвин, Лисянка-Дібрівка, Лисянка-Ісайки, Лисянка-Богуслав, Лисянка-Кагарлик, Лисянка-Обухів, Лисянка-Київ;

із Богуслава - Богуслав-Шупики, Богуслав-Владиславка, Богуслав-Зеленьки, Богуслав-Липовець, Богуслав-Кагарлик, Богуслав-Обухів, Богуслав-Київ;
із Кагарлика - Кагарлик-Леонівка, Кагарлик-Обухів, Кагарлик-Київ;

із інших населених пунктів - Іванівка-Київ, Ярошівка-Київ, Мокра Калигірка-Київ, Вербовець-Київ, Єрки-Київ, Неморож-Київ, Мурзинці-Київ, Смільченці-Київ, Ганжалівка-Київ, Медвин-Київ, Дібрівка-Київ, Ісайки-Київ, Шупики-Київ, Владиславка-Київ, Зеленьки-Київ, Липовець-Київ, Леонівка-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Катеринополя, Ватутіного, Звенигородки, Лисянки, Богуслава та Києва.


2015-2020