Автобус КИЇВ-НАДЛАК

через Обухів, Кагарлик, Богуслав, Лисянку, Звенигородку, Ватутіне, Катеринопіль, Мокру Калигірку, Ярошівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:50 Київ ЦАВ місто Київ A
07:40 Обухів Київська область
07:55 Леонівка Київська область
08:20 Кагарлик АС Київська область B
08:30 Липовець Київська область
08:40 Зеленьки Київська область
09:17 Богуслав АС Київська область C
09:30 Ісайки Київська область
09:45 Медвин Київська область
10:12 Лисянка АС Черкаська область D
10:20 Ганжалівка Черкаська область
10:25 Смільченці Черкаська область
10:35 Мурзинці Черкаська область
10:40 Неморож Черкаська область
10:52 Звенигородка АС Черкаська область E
11:22 Ватутіне АС Черкаська область F
11:35 Єрки Черкаська область
11:50 Катеринопіль АС Черкаська область G
12:00 Вербовець Черкаська область
12:20 Мокра Калигірка Черкаська область H
12:40 Ярошівка Черкаська область I
12:45 Іванівка Кіровоградська область
13:05 Надлак Кіровоградська область J
Рейс виконується по понеділках, середах та п’ятницях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (25 місць).
Протяжність складає 275 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку НАДЛАК-КИЇВ

Автобус Київ-Надлак з’єднує столицю країни - місто Київ із другим за величиною селом Новоархангельського району - Надлаком. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Київською, Черкаською та Кіровоградською. Відстань від Києва до Надлака становить 275 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Обухів, Кагарлик, Богуслав, Лисянка, Звенигородка, Ватутіне, Катеринопіль, Мокра Калигірка, Ярошівка. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. У Києві автобус відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Науки зранку.





Скориставшись автобусом Київ-Надлак, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Обухів, Київ-Леонівка, Київ-Кагарлик, Київ-Липовець, Київ-Зеленьки, Київ-Богуслав, Київ-Ісайки, Київ-Медвин, Київ-Лисянка, Київ-Ганжалівка, Київ-Смільченці, Київ-Мурзинці, Київ-Неморож, Київ-Звенигородка, Київ-Ватутіне, Київ-Єрки, Київ-Катеринопіль, Київ-Вербовець, Київ-Мокра Калигірка, Київ-Ярошівка, Київ-Іванівка, Київ-Надлак;
із Богуслава - Богуслав-Ісайки, Богуслав-Медвин, Богуслав-Лисянка, Богуслав-Ганжалівка, Богуслав-Смільченці, Богуслав-Мурзинці, Богуслав-Неморож, Богуслав-Звенигородка, Богуслав-Ватутіне, Богуслав-Єрки, Богуслав-Катеринопіль, Богуслав-Вербовець, Богуслав-Мокра Калигірка, Богуслав-Ярошівка, Богуслав-Іванівка, Богуслав-Надлак;

із Лисянки - Лисянка-Ганжалівка, Лисянка-Смільченці, Лисянка-Мурзинці, Лисянка-Неморож, Лисянка-Звенигородка, Лисянка-Ватутіне, Лисянка-Єрки, Лисянка-Катеринопіль, Лисянка-Вербовець, Лисянка-Мокра Калигірка, Лисянка-Ярошівка, Лисянка-Іванівка, Лисянка-Надлак;
зі Звенигородки - Звенигородка-Ватутіне, Звенигородка-Єрки, Звенигородка-Катеринопіль, Звенигородка-Вербовець, Звенигородка-Мокра Калигірка, Звенигородка-Ярошівка, Звенигородка-Іванівка, Звенигородка-Надлак;
із Ватутіного - Ватутіне-Єрки, Ватутіне-Катеринопіль, Ватутіне-Вербовець, Ватутіне-Мокра Калигірка, Ватутіне-Ярошівка, Ватутіне-Іванівка, Ватутіне-Надлак;
із Катеринополя - Катеринопіль-Вербовець, Катеринопіль-Мокра Калигірка, Катеринопіль-Ярошівка, Катеринопіль-Іванівка, Катеринопіль-Надлак.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Кагарлика, Богуслава, Лисянки, Звенигородки, Ватутіного та Катеринополя.


2015-2018