Автобус МОРШИН-ЛУЦЬК

через Стрий, Львів, Кам’янка-Бузьку, Радехів, Горохів, Шклинь


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:35 Моршин АС Львівська область A
14:00 Стрий АС Львівська область B
15:45 Львів АВ Львівська область C
17:00 Кам’янка-Бузька АС Львівська область D
17:45 Радехів АС Львівська область E
17:55 Стоянів Львівська область F
18:00 Журавники Волинська область
18:05 Сільце Волинська область G
18:25 Горохів АС Волинська область H
18:45 Шклинь Волинська область I
19:40 Луцьк АВ Волинська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 250 км.
Сайт: tps.lutsk.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУЦЬК-МОРШИН

Автобус Моршин-Луцьк з’єднує найменше місто обласного значення Львівської області - Моршин із адміністративним центром Волинської області - містом Луцьк. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Львівською (Стрийський, Миколаївський, Пустомитівський, Кам’янка-Бузький та Радехівський райони) та Волинською (Горохівський та Луцький райони). Відстань між Моршином та Луцьком становить 250 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Стрий, Львів, Кам’янка-Бузька, Радехів та Горохів. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. Із Моршина автобус відправляється щоденно в обідню пору, у Львові - заїжджає на Стрийський автовокзал, у Луцьку - прибуває на АС-1.





Скориставшись автобусом Моршин-Луцьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Моршина - Моршин-Стрий, Моршин-Львів, Моршин-Кам’янка-Бузька, Моршин-Радехів, Моршин-Стоянів, Моршин-Журавники, Моршин-Сільце, Моршин-Горохів, Моршин-Шклинь, Моршин-Луцьк;
зі Стрия - Стрий-Львів, Стрий-Кам’янка-Бузька, Стрий-Радехів, Стрий-Стоянів, Стрий-Журавники, Стрий-Сільце, Стрий-Горохів, Стрий-Шклинь, Стрий-Луцьк;
зі Львова - Львів-Кам’янка-Бузька, Львів-Радехів, Львів-Стоянів, Львів-Журавники, Львів-Сільце, Львів-Горохів, Львів-Шклинь, Львів-Луцьк;
із Кам’янка-Бузької - Кам’янка-Бузька-Радехів, Кам’янка-Бузька-Стоянів, Кам’янка-Бузька-Журавники, Кам’янка-Бузька-Сільце, Кам’янка-Бузька-Горохів, Кам’янка-Бузька-Шклинь, Кам’янка-Бузька-Луцьк;
із Радехова - Радехів-Стоянів, Радехів-Журавники, Радехів-Сільце, Радехів-Горохів, Радехів-Шклинь, Радехів-Луцьк;
зі Стоянова - Стоянів-Журавники, Стоянів-Сільце, Стоянів-Горохів, Стоянів-Шклинь, Стоянів-Луцьк;
із Журавників - Журавники-Сільце, Журавники-Горохів, Журавники-Шклинь, Журавники-Луцьк;
із Сільця - Сільце-Горохів, Сільце-Шклинь, Сільце-Луцьк;
із Горохова - Горохів-Шклинь, Горохів-Луцьк;
зі Шклиня - Шклинь-Луцьк.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Моршина, Стрия, Львова, Кам’янка-Бузької, Радехова, Горохова та Луцька.


2015-2020