Автобус ЛУЦЬК-МОРШИН

через Шклинь, Горохів, Радехів, Кам’янка-Бузьку, Львів, Стрий


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:20 Луцьк АС-1 Волинська область A
06:00 Шклинь Волинська область B
06:35 Горохів АС Волинська область C
06:45 Сільце Волинська область D
06:50 Журавники Волинська область
06:55 Стоянів Львівська область E
07:15 Радехів АС Львівська область F
07:55 Кам’янка-Бузька АС Львівська область G
09:20 Львів АВ Львівська область H
10:45 Стрий АС Львівська область I
11:05 Моршин АС Львівська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 250 км.
Сайт перевізника: tps.lutsk.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МОРШИН-ЛУЦЬК

Автобус Луцьк-Моршин з’єднує адміністративний центр Волинської області - місто Луцьк із одним з найвідоміших курортів країни - Моршином. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Волинською (Луцький та Горохівський райони) та Львівською (Радехівський, Кам’янка-Бузький, Пустомитівський, Миколаївський та Стрийський райони). Відстань між Луцьком та Моршином становить 250 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Шклинь, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам’янка-Бузька, Львів та Стрий. Повна тривалість поїздки складе близько 6 годин. У Луцьку автобус відправляється від центрального автовокзалу щоранку, у Львові - заїжджає на Стрийський автовокзал.





Скориставшись автобусом Луцьк-Моршин, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Луцька - Луцьк-Шклинь, Луцьк-Горохів, Луцьк-Сільце, Луцьк-Журавники, Луцьк-Стоянів, Луцьк-Радехів, Луцьк-Кам’янка-Бузька, Луцьк-Львів, Луцьк-Стрий, Луцьк-Моршин;
зі Шклиня - Шклинь-Горохів, Шклинь-Сільце, Шклинь-Журавники, Шклинь-Стоянів, Шклинь-Радехів, Шклинь-Кам’янка-Бузька, Шклинь-Львів, Шклинь-Стрий, Шклинь-Моршин;
із Горохова - Горохів-Сільце, Горохів-Журавники, Горохів-Стоянів, Горохів-Радехів, Горохів-Кам’янка-Бузька, Горохів-Львів, Горохів-Стрий, Горохів-Моршин;
із Сільця - Сільце-Журавники, Сільце-Стоянів, Сільце-Радехів, Сільце-Кам’янка-Бузька, Сільце-Львів, Сільце-Стрий, Сільце-Моршин;
із Журавників - Журавники-Стоянів, Журавники-Радехів, Журавники-Кам’янка-Бузька, Журавники-Львів, Журавники-Стрий, Журавники-Моршин;
зі Стоянова - Стоянів-Радехів, Стоянів-Кам’янка-Бузька, Стоянів-Львів, Стоянів-Стрий, Стоянів-Моршин;
із Радехова - Радехів-Кам’янка-Бузька, Радехів-Львів, Радехів-Стрий, Радехів-Моршин;
із Кам’янка-Бузької - Кам’янка-Бузька-Львів, Кам’янка-Бузька-Стрий, Кам’янка-Бузька-Моршин;
зі Львова - Львів-Стрий, Львів-Моршин;
зі Стрия - Стрий-Моршин.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Луцька, Горохова, Радехова, Кам’янка-Бузької, Львова, Стрия та Моршина.


2015-2020